23.05.2018
Bez punktów z Clescevią (2007)20 maja drużyna rocznika 2007 rozegrała swój szósty mecz ligowy w rundzie wiosennej. Tym razem do Środy Wielkopolskiej zawitała drużyna Clescevia Kleszczewo.
W mecz lepiej weszła drużyna gości szybko zdobywając dwubramkowe prowadzenie. Poloniści jednak po chwili dekoncentracji zdołali doprowadzić do remisu po golach Jasia Mrugasa. Do szatni schodziliśmy jednak przegrywając 3-2. W drugiej połowie Polonia atakowała groźnie, lecz tylko Piotr Kędzierski zdołał raz pokonać bramkarza gości. Zawodnicy z Kleszczewa dołożyli jeszcze dwa trafienia i niestety przegrywamy 3-5.
Polonia zagrała w składzie: J. Bałwas, M. Golec, P. Kędzierski, M. Biskup, D. Rauhut, W. Zaleski, J. Mrugas, G. Sobczyński, P. Radojewski, J. Ritter
Najnowsze aktualności
-
11.03.2012
Wysokie sparingowe zwycięstwo młodzików
W sobotę 10 marca zespół młodzików Polonii Środa Wlkp. rozegrał kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem nasi młodzi piłkarze udali się do Tarnowa Podgórnego na mecz z Tarnowiakiem. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Polonistów 9:3.






















































