OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

09.09.2019

Bez punktów w Suchym Lesie (2007)

W sobotę 7 września o godzinie 9:00 w Suchym Lesie odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Starszych. Tym razem podopieczni trenera Haremskiego mierzyli się z miejscowymi Sucharami.

Od początku meczu Polonia miała optyczna przewagę. Gospodarze ustawili się nisko i liczyli na kontry. Polonia mimo przewagi nie stworzyła zbyt wieku klarownych sytuacji. Wynik do przerwy 0:0.

Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Polonia prowadziła grę. Kilka groźnych  strzałów ładuje niestety na poprzeczce gospodarzy. Pierwsza bramka pada dopiero w 55 minucie meczu a jej strzelcem jest Michał Muszyński. Wydawało się ze Polonia wygra ten mecz jednak w samej końcówce meczu tracimy dwie bramki. Obie po rzutach wolnych. Niestety ostatecznie przegrywamy 2:1. Szkoda straconych punktów ale taka jest piłka a niewykorzystane sytuacje często się mszczą.

Polonia wystąpiła w składzie: J.Korcz, Ł.Forysiak, J.Wujek, K.Jankowski, A.Fiołka, M.Skrobich, J.Grzegorczyk, T.Trójnara, O.Popis, J.Pośledni, B.Markiewicz, A.Wdowiak, M.Muszyński, K.Ochowiak

Najnowsze aktualności

  • 22.05.2023

    Bez bramek z Mieszkiem (2010)

    Polonia Środa Wielkopolska tylko bezbramkowo zremisowała w meczu I ligi wojewódzkiej młodzików starszych z Mieszkiem Gniezno. Taki wynik z pewnością nie zadowala żadnej z drużyn, które walczą o utrzymanie. Drugi zespół natomiast przegrał 2:5 (1:2) z LPFA Poznań/Rogoźno.

  • 22.05.2023

    Dobra gra nie wystarczyła (2009)

    W meczu 11. kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych Polonia Środa Wielkopolska przegrała 1:6 (1:1) z liderem rozgrywek - Wartą Poznań. Nasz zespół objął prowadzenie już w 12. minucie, ale jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównali. W drugiej połowie Warta zdominowała już jednak zawody i zasłużenie wygrała. Poloniści zagrali jednak tego dnia bardzo dobrze i sprawili wiele trudności faworytom.

    Druga drużyna udała się do odległego Damasławka na mecz z Sokołem. Nasi zawodnicy nie dali rywalom szans, aplikując im aż dziesięć bramek.

  • 22.05.2023

    CLJ U-15: Bardzo cenne zwycięstwo z Gwardią (2008)

    W meczu 12. kolejki Centralnej Ligi Juniorów do lat 15 Polonia Środa Wielkopolska wygrała na wyjeździe 1:0 (0:0) z Gwardią Koszalin. Gola na wagę niezwykle cennych trzech punktów zdobył w 80. minucie Mikołaj Kowalski. Taki rezultat oznacza spadek Gwardii Koszalin, natomiast w walce o utrzymanie pozostają Polonia oraz Orlen Gdańsk, który również wygrał swój mecz. Kolejnym rywalem Polonii będzie FASE Szczecin - mecz zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 14:00.

  • 22.05.2023

    Akademia: Podsumowanie weekendu (20/21 maja)

    Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli w weekend trampkarze starsi w Centralnej Lidze Juniorów. Nasz zespół po golu Mikołaja Kowalskiego z końcówki meczu pokonał 1:0 (0:0) Gwardię Koszalin. Swoje mecze wygrali także Polonia II 2009 oraz Polonia III 2010, natomiast młodzicy starsi oraz młodsi zremisowali swoje mecze. Orlicy młodsi z rocznika 2012 zajęli siódme miejsce w turnieju SBG Cup.

  • 18.05.2023

    Akademia: Zapowiedź weekendu 20/21 maja

    Już w piątek w Koszalinie rozpoczną się piłkarskie emocje dla naszej akademii na nadchodzący weekend. O godzinie 14:00 średzka Polonia zmierzy się z Gwardią Koszalin w meczu Centralnej Ligi Juniorów U-15. Będzie to kluczowe starcie w kontekście walki o utrzymanie na szczeblu centralnym. Trzymajcie kciuki za naszych zawodników!

    W sobotę swoje mecze rozegrają m.in. nasi przedstawiciele w ligach wojewódzkich - trampkarze młodsi 2009 oraz młodzicy starsi 2010. Trwają także rozgrywki ligowe w pozostałych kategoriach, a najmłodsi rozegrają kolejne ligowe turnieje. Orlicy starsi 2012 wezmą natomiast udział w turniej SBG Cup! Wielkie emocje gwarantowane!

  • 18.05.2023

    CLJ U-15: Kluczowy mecz z Gwardią! (2008)

    Już jutro o godzinie 14:00 zespół Polonii Środa Wielkopolska zagra na wyjeździe z Gwardią Koszalin w meczu Centralnej Ligi Juniorów do lat 15. Będzie to kluczowe starcie dla obu drużyn w walce o utrzymanie w tych rozgrywkach. Gwardia zajmuje ósme miejsce i traci cztery punkty do Polonii.

  • 17.05.2023

    Reprezentacja Polonii w turnieju Mama Cup!

    W niedzielę na poznańskim Golęcinie odbył się turniej piłkarski Mama Cup, w którym udział wzięła również reprezentacja Polonii Środa Wielkopolska prowadzona przez trenerów Marcina Sporakowskiego i Karolinę Puzdrakiewicz!

  • 17.05.2023

    Dużo grania żaków (2015)

    Wiele rozegranych minut mają za sobą żaki młodsze (rocznik 2015), które rywalizowało zarówno w piątek, jak też w sobotę. W piątek nasz zespół zagrał towarzysko z Jarotą Jarocin, a w sobotę zagrał z Polonią 2014 i wziął udział w turnieju ligowym Wielkopolskiego ZPN, podczas którego rywalizował z rok starszymi kolegami.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.