20.11.2023
Akademia: Raport z rozgrywek (18/19.11.2023)
Komplet punktów zainkasowali młodzicy młodsi (2012) po wyjazdowym zwycięstwie 3:1 z Zawiszą Dolsk. Remisami zakończyły się oba domowe mecze Polonii. Trampkarze młodsi zremisowali na zakończenie rozgrywek z Sucharami Suchy Las 2:2, zaś mecz młodzików starszych z Zawiszą Dolsk zakończył się remisem 4:4.
Zespół trampkarzy starszych 2009 w sobotę wziął udział w eliminacjach halowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Złotowie. Polonia wygrała wszystkie swoje mecze i zakwalifikowała się do dalszego etapu! W niedzielę w ostatniej kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-15 Polonia odniosła swoje pierwsze zwycięstwo! Podopieczni Jakuba Budycha i Mateusza Zawalskiego na wyjeździe pokonali 2:1 Pogoń Szczecin 2010. Tym zwycięstwem nasz zespół pożegnał się z CLJ, którą zakończył na 7. miejscu. Bramki na wagę trzech punktów strzelili dzisiaj Franciszek Błaszyk oraz Antoni Staszak.
Sobota:
Polonia 2010: I liga wojewódzka C2 Proton - grupa 1
18 listopada 2023, godz. 10:00 - Zielniki
Polonia Środa Wielkopolska 2:2 (1:2) Suchary Suchy Las
Nikodem Odwrot 12, 78 - Tomasz Bańka 29, Antoni Ragan 40
Polonia Dziewczyny: II liga okręgowa C2 - grupa 6
18 listopada 2023, godz. 16:00 - Śrem
UKS II Śrem 4:0 (2:0) Polonia IV Środa Wielkopolska (dz.)
Jan Jakubiak 9, 36, Kornel Skrzypczak 52, Antoni Baranowski 79
Polonia 2011: I liga okręgowa D1 - grupa 1
18 listopada 2023, godz. 13:00 - Topola
Polonia Środa Wielkopolska 4:4 (3:2) MKS Trzemeszno
Jan Marciniak 10, 15, Stanisław Gorgolewski 40, Ksawery Duchała 80+3 - Jakub Chwiałkowski 6, 36, 52, 56
Polonia 2012: II liga okręgowa D2 - grupa 3
18 listopada 2023, godz. 10:00 - Dolsk
Zawisza Dolsk 1:3 (0:1) Polonia III Środa Wielkopolska
Karol Klupś 63 - Nikodem Mazurczak 3, 44, Timur Tsarenko 74
Niedziela:
Polonia 2009: Centralna Liga Juniorów U-15 - grupa B
19 listopada 2023, godz. 17:00 - Szczecin
Pogoń Szczecin 2010 1:2 (0:1) Polonia Środa Wielkopolska
Aleksander Majewski 80+2 - Franciszek Błaszyk 23, Antoni Staszak 69
Najnowsze aktualności
-
14.05.2022
Derby dla Polonii
W sobotę 14 maja w Jarocinie piłkarze Polonii Środa mierzyli się z miejscowym zespołem Jaroty. Dla obu zespołów było to bardzo ważny mecz. Polonia Środa w przypadku zwycięstwa zapewniała sobie utrzymanie w III lidze na kolejny sezon. Z kolei Jarota potrzebowała trzech punktów w tym meczu aby wydostać się ze strefy spadkowej.
-
14.05.2022
Bez transmisji z Jarocina
Wczoraj wieczorem przedstawiciel Jaroty przekazał informację, że Zarząd klubu z Jarocina wycofał zgodę na przeprowadzenie bezpośredniej transmisji z dzisiejszego meczu. Oznacza to, że aby zobaczyć mecz na żywo trzeba osobiście wybrać się do Jarocina.
-
12.05.2022
Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze
Zarząd Klubu Sportowego „Polonia" zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków, które odbędzie się 13 czerwca 2022 r. o godzinie 18:00 (I termin) oraz o godzinie 18:30 (II termin) w Restauracji Turystyczna przy ulicy Sportowej 2 w Środzie Wielkopolskiej.
-
12.05.2022
Derby w Jarocinie
W sobotę 14 maja na stadionie w Jarocinie kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Polonii Środa. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie Jarota Jarocin. Spotkania pomiędzy oboma zespołami zawsze dostarczały kibicom sporo emocji. Wystarczy tylko przywołać mecz z poprzedniego sezonu kiedy to poloniści przegrywali już 0:2 by ostatecznie wygrać 3:2 po bramce w doliczonym czasie gry. Także jesienią w starciu obu ekip górą był zespół Polonii Środa który wygrał na własnym boisku 1:0 po bramce z 84 minuty Jędrzeja Kujawy.
-
12.05.2022
Miłosz Garstkiewicz zagrał w meczu el. Regions' Cup
Miłosz Garstkiewicz rozegrał 90 minut w meczu eliminacji Regions' Cup 2022 pomiędzy kadrami Wielkopolskiego i Zachodniopomorskiego ZPN. Reprezentacja naszego okręgu przegrała 4:5 na poznańskim Golęcinie. Rewanż zostanie rozegrany 25 maja w Policach.
-
12.05.2022
Akademia: Harmonogram gier na weekend 14-15 maja
Prezentujemy harmonogram gier zespołów akademii Polonii Środa Wielkopolska w najbliższy weekend 14-15 maja. Czeka nas mnóstwo piłkarskich emocji - mecze ligowe, a także turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 w Środzie Wielkopolskiej. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny Stadionu Średzkiego!
-
12.05.2022
Wyjazd orlików do Wrocławia (2011)
Zespoły orlików z rocznika 2011 mają za sobą bardzo intensywny weekend. Zawodnicy rozegrali trzy mecze ligowe, a także odbyli wyjazd do Wrocławia na trójmecz z miejscowym Śląskiem oraz GKS-em Katowice. Po meczu zawodnicy mieli okazję obejrzeć na żywo mecz PKO BP Ekstraklasy: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin.
-
12.05.2022
Polonia w półfinale Pucharu Polski
W środę 11 maja piłkarze Polonii Środa rozegrali spotkanie ćwierćfinału Wielkopolskiego Pucharu Polski. W Słupcy nasz zespół mierzył się z miejscowym Słupeckim Klubem Piłkarskim.
























































