09.05.2022

Zwycięstwo z Mosiną

Zespół Polonii od pierwszego gwizdka sędziego przejął inicjatywę w meczu. Początek spotkania to przewaga na całym boisku zespołu Polonii. Piłka przez większość czasu była w posiadaniu Polonistów. Na prowadzenie zespół gospodarzy wyprowadził już w 5 minucie Adam Borucki. Kolejne strzały mijały bramkę rywali. W 18 minucie Krystian Pawlak wpisuje się na listę strzelców. Do końca pierwszej połowy Polonia oddaje jeszcze kilka strzałów, kilka z nich kończy się w siatce gości a strzelcami byli Klaudiusz Milachowski, Krystian Pawlak oraz Jakub Giełda. W 32 minucie goście przeprowadzili kontrę po której pokonali bramkarza gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 5-1. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, poloniści marnowali sytuację na potęgę. W 50 minucie strzelcem szóstej bramki został Krystian Pawlak, 62 minuta po kapitalnym strzale prowadzenie podwyższył Adam Borucki w 81 minucie Jędrzej Drame ustalił wynik spotkania. Brawa dla całej drużyny za walkę i zwycięstwo.

Polonia zagrała w składzie: Frąckowiak P, Zgarda Sz, Milachowski K, Wujec P, Borucki A(k), Pawlak K, Bartkowiak B, Mandrysz P, Giełda J, Kozłowski O, HenriQuez L.

Zawodnicy rezerwowi: Krawiec M, Stolecki M, Drame J, Łoniewski M, Walerjańczyk H, Janoś O, Kaźmierczak K.