OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

04.05.2022

Zwycięstwo z Lotnikiem Poznań

Zespół Polonii od pierwszego gwizdka sędziego przejął inicjatywę w meczu. Początek spotkania to przewaga na całym boisku zespołu Polonii. Piłka przez większość czasu była w posiadaniu Polonistów. Na prowadzenie zespół gospodarzy wyprowadził już w 7 minucie Paweł Mandrysz. Kolejne strzały mijały bramkę rywali. W 30 minucie Jędrzej Drame wpisuje się na listę strzelców. Do końca pierwszej połowy Polonia oddaje jeszcze kilka strzałów, jeden z nich kończy się w siatce gości a strzelcem jest Krystian Pawlak. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 3-0. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, poloniści marnowali sytuację na potęgę. Dopiero w 82 minucie Jędrzej Drame ustalił wynik spotkania.  Brawa dla całej drużyny za walkę i zwycięstwo.

Polonia zagrała w składzie: Frąckowiak P - Stolecki M, Drame J, Wujec P, Kaźmierczak K(k), Pawlak K, Bartkowiak B, Mandrysz P, Giełda J, Kozłowski O, Henriquez L (63' Walerjańczyk H).

W rezerwie pozostali: Browarny O, Łoniewski M, Szymczak J.

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.