01.10.2025
Zwycięstwo z Kormoranem (Dziewczyny)
Zespół trampkarek rywalizujący w lidze wojewódzkiej juniorek B2 odniósł swoje pierwsze zwycięstwo. Podopieczne Agnieszki Rezler wygrały na własnym boisku 5:1 (3:0) z Kormoranem Święciechowa. Gole strzelały Amelia Markowska, Aleksandra Małecka - dwa, Hanna Kowalewska oraz Julia Moczyńska. W 3. lidze okręgowej młodzików D1 nasze dziewczyny przegrały 0:4 z Kotwicą II Kórnik, zaś młodziczki przegrały 1:13 z UKS APR Lampart Poznań, a gola zdobyła Zofia Kostyra.
Polonia Juniorki/Trampkarki: Liga wojewódzka juniorek B2
28 września 2025, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (boisko CTP1)
Polonia II Środa Wielkopolska 5:1 (3:0) Kornoran Święciechowa
Amelia Markowska 15, Aleksandra Małecka 29, 50, Hanna Kowalewska 33, Julia Moczyńska 48 - Nikola Kałek 52
Polonia: 99. Emilia Bogdanowicz (46, 1. Zuzanna Najdek) - 2. Amelia Markowska, 4. Hanna Kowalewska, 5. Aleksandra Małecka, 8. Wiktoria Błotna, 10. Marcelina Serba, 11. Lena Perek, 14. Lena Przybylska (60, 16. Julia Wielgosz), 18. Blanka Szkudlarek 19. Julia Moczyńska, 21. Wiktoria Nowicka. Trener: Agnieszka Rezler.
Polonia Trampkarki/Młodziczki: 3. liga okręgowa D1, gr. 5
27 września 2025, godz. 12:30 - Środa Wielkopolska (boisko CTP1)
Polonia III Środa Wielkopolska 0:4 (0:0) Kotwica II Kórnik
Jakub Cielewicz 49, Piotr Sznura 67, Mateusz Judek 69, Filip Banaszak 76
Polonia: 99. Emilia Bogdanowicz - 2. Amelia Markowska, 4. Hanna Kowalewska, 5. Aleksandra Małecka, 6. Lena Wawroska, 9. Wiktoria Błotna, 10. Marcelina Serba, 11. Lena Perek, 13. Oliwia Barełkowska-Nowak. Grały także: 1. Zuzanna Najdek - 3. Zofia Kostyra, 8. Blanka Szkudlarek, 14. Lena Przybylska, 15. Magdalena Pęczyńska, 16. Julia Wielgosz. Trener: Agnieszka Rezler.
Polonia Młodziczki: Liga wojewódzka młodziczek D1
28 września 2025, godz. 19:00 - Poznań
UKS APR Lampart Poznań 13:1 Polonia Środa Wielkopolska
Julia Antkowiak 5, Oliwia Banaszak 10, 56, Oliwia Różańska 11, 12, 13, 60, 67, 68, Antonina Król 31, Dominika Olejarczyk 54, 57, Julia Dominiak 70 - Zofia Kostyra 43
Polonia: 1. Jagoda Sarnowska - 2. Laura Michalak, 5. Oliwia Łukowiak, 6. Zofia Kostyra, 7. Maya Kruczyńska, 8. Wiktoria Surdyk, 9. Lena Wawroska, 11. Gabriela Macuda, 12. Oliwia Barełkowska-Nowak. Grały także: 3. Zuzanna Stempin, 10. Pola Ciesiółka, 13. Nadia Pawlak, 14. Emilia Kirowska. Trener: Dawid Łuczka.
Najnowsze aktualności
-
02.09.2022
Akademia: Harmonogram meczów (3-4 września)
W sobotę i niedzielę kolejne mecze ligowe średzkich zespołów młodzieżowych! Na boiskach w Środzie Wielkopolskiej nie zabraknie emocji. W sobotę na płycie głównej swój mecz rozegrają trampkarze starsi, którzy o godzinie 12:00 podejmą Rawię Rawicz. W niedzielę natomiast na Rolibudzie o godzinie 11:00 zmagania ligowe w I lidze okręgowej zainaugurują trampkarze młodsi, a o 14:00 na CTP 1 swoje spotkanie rozegrają młodzicy starsi. Pełny harmonogram poniżej.
-
02.09.2022
Zwycięstwo z Orlikiem Miłosław (2009)
W ostatniej już grze kontrolnej w ramach przygotowań do sezonu 2022/2023 trampkarze młodsi Polonii pokonali 4:0 (2:0) rówieśników z Orlika Miłosław. Bramki dla średzkiej drużyny strzelali Stanisław Solarski - dwie, Miłosz Gauza oraz Jakub Janiszewski z rzutu wolnego. Warto odnotować, iż w celach wychowawczo-dydaktycznych mecz sędziowało trzech zawodników Polonii - Antoni Staszak, Stanisław Wieliński i Jakub Sawuć. Chłopacy podeszli do zadania bardzo profesjonalnie - przygotowali kartki, chorągiewki, a nawet... zadbali o łączność pomiędzy sobą! Trójka arbitrów przez cały mecz była w stałym kontakcie na słuchawkach.
-
02.09.2022
Gry kontrolne orlików (2012)
Drużyny orlików starszych (rocznik 2012) rozegrały w weekend gry kontrolne. Grupa pierwsza zmierzyła się w grze wewnątrz naszego klubu z rok młodszym kolegami. Zawodnicy z grupy drugiej wzięli udział w trójmeczu z Wartą Śrem oraz Kłosem Zaniemyśl.
-
01.09.2022
W niedzielę z Pogonią
Nie maja zbyt wiele czasu piłkarze Polonii Środa na odpoczynek po pucharowym pojedynku z Motorem Lublin. Już w niedzielę nasz zespół rozegra spotkanie szóstej kolejki III ligi grupy 2 w którym podejmować będzie Pogoń Nowe Skalmierzyce.
-
01.09.2022
Zwycięstwo w Sątopach (2010)
W meczu 1. kolejki II ligi okręgowej młodzików starszych Polonia II Środa Wielkopolska pokonała na wyjeździe GSP Sątopy 6:2 (4:1). Bramki dla podopiecznych Łukasza Żeglenia i Radosława Piotrowskiego strzelali Alicja Bolewicz - dwie, Jakub Przybylski, Fabian Nowaczyk, Marcel Kaleta oraz Adam Kłopocki.
-
31.08.2022
Koniec pucharowej przygody
W 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku drugoligowy Motor Lublin. Stawką tego spotkania był awans do 1/16 finału tych rozgrywek.
-
31.08.2022
Ligowe zwycięstwo z SKP Słupca (2008)
W zaległym meczu 1. kolejki ligi wojewódzkiej Polonia Środa Wielkopolska pokonała na Stadionie Lekkoatletycznym zespół SKP MOS Słupca 4:2 (0:1). Goście wysoko postawili poprzeczkę i do przerwy prowadzili jedną bramką. Ostatecznie jednak Poloniści zdołali wygrać, a po dwa gole zdobyli Paweł Sarna oraz Mikołaj Kowalski.
-
31.08.2022
Remis z kadrą Wlkp. ZPN 2010 (2009)
W rozegranym w Jarocinie meczu sparingowym trampkarze młodsi Polonii Środa Wielkopolska zremisowali 1:1 (0:0) z kadrą Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej (rocznik 2010). Warto odnotować, iż w średzkim zespole zagrało aż sześciu zawodników urodzonych właśnie w 2010 roku. Jedynego gola dla naszej drużyny strzelił po rzucie rożnym Antoni Zając.


























































