01.10.2025
Zwycięstwo z Kormoranem (Dziewczyny)
Zespół trampkarek rywalizujący w lidze wojewódzkiej juniorek B2 odniósł swoje pierwsze zwycięstwo. Podopieczne Agnieszki Rezler wygrały na własnym boisku 5:1 (3:0) z Kormoranem Święciechowa. Gole strzelały Amelia Markowska, Aleksandra Małecka - dwa, Hanna Kowalewska oraz Julia Moczyńska. W 3. lidze okręgowej młodzików D1 nasze dziewczyny przegrały 0:4 z Kotwicą II Kórnik, zaś młodziczki przegrały 1:13 z UKS APR Lampart Poznań, a gola zdobyła Zofia Kostyra.
Polonia Juniorki/Trampkarki: Liga wojewódzka juniorek B2
28 września 2025, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (boisko CTP1)
Polonia II Środa Wielkopolska 5:1 (3:0) Kornoran Święciechowa
Amelia Markowska 15, Aleksandra Małecka 29, 50, Hanna Kowalewska 33, Julia Moczyńska 48 - Nikola Kałek 52
Polonia: 99. Emilia Bogdanowicz (46, 1. Zuzanna Najdek) - 2. Amelia Markowska, 4. Hanna Kowalewska, 5. Aleksandra Małecka, 8. Wiktoria Błotna, 10. Marcelina Serba, 11. Lena Perek, 14. Lena Przybylska (60, 16. Julia Wielgosz), 18. Blanka Szkudlarek 19. Julia Moczyńska, 21. Wiktoria Nowicka. Trener: Agnieszka Rezler.
Polonia Trampkarki/Młodziczki: 3. liga okręgowa D1, gr. 5
27 września 2025, godz. 12:30 - Środa Wielkopolska (boisko CTP1)
Polonia III Środa Wielkopolska 0:4 (0:0) Kotwica II Kórnik
Jakub Cielewicz 49, Piotr Sznura 67, Mateusz Judek 69, Filip Banaszak 76
Polonia: 99. Emilia Bogdanowicz - 2. Amelia Markowska, 4. Hanna Kowalewska, 5. Aleksandra Małecka, 6. Lena Wawroska, 9. Wiktoria Błotna, 10. Marcelina Serba, 11. Lena Perek, 13. Oliwia Barełkowska-Nowak. Grały także: 1. Zuzanna Najdek - 3. Zofia Kostyra, 8. Blanka Szkudlarek, 14. Lena Przybylska, 15. Magdalena Pęczyńska, 16. Julia Wielgosz. Trener: Agnieszka Rezler.
Polonia Młodziczki: Liga wojewódzka młodziczek D1
28 września 2025, godz. 19:00 - Poznań
UKS APR Lampart Poznań 13:1 Polonia Środa Wielkopolska
Julia Antkowiak 5, Oliwia Banaszak 10, 56, Oliwia Różańska 11, 12, 13, 60, 67, 68, Antonina Król 31, Dominika Olejarczyk 54, 57, Julia Dominiak 70 - Zofia Kostyra 43
Polonia: 1. Jagoda Sarnowska - 2. Laura Michalak, 5. Oliwia Łukowiak, 6. Zofia Kostyra, 7. Maya Kruczyńska, 8. Wiktoria Surdyk, 9. Lena Wawroska, 11. Gabriela Macuda, 12. Oliwia Barełkowska-Nowak. Grały także: 3. Zuzanna Stempin, 10. Pola Ciesiółka, 13. Nadia Pawlak, 14. Emilia Kirowska. Trener: Dawid Łuczka.
Najnowsze aktualności
-
10.10.2022
Towarzyski remis z Medykiem
W weekend nie było kolejnej kolejki ligowej w I lidze kobiet ale nie był to weekend, który w całości miał być przeznaczony na odpoczynek. Piłkarki Polonii Środa w sobotę z samego rana ruszyły w drogę do Konina, by rozegrać grę kontrolną z zespołem miejscowego KKPK Medyka POLOmarket Konin.
-
10.10.2022
Mecz pięknych bramek
W kolejnym meczu w piątej lidze zespół rezerw Polonii Środa podejmował na własnym boisku Polonusa Kazimierz Biskupi. Poloniści po ostatnich dobrych ligowych występach ostrzyli sobie zęby na kolejne punkty które będą mogli dopisać do swojego dorobku.
-
08.10.2022
Trzy punkty z Bydgoszczy
W kolejnym meczu ligowym piłkarze Polonii Środa zmierzyli się w Bydgoszczy z tamtejszym Zawiszą. Do tej pory nasz zespół miał niekorzystny bilans spotkań z tym rywalem a więc była doskonała okazja ten bilans poprawić.
-
07.10.2022
Transmisja z Bydgoszczy
Zapraszamy Was na transmisję ze spotkania III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Zawiszą Bydgoszcz.
-
05.10.2022
Miłosz Garstkiewicz zadebiutował w II lidze!
Miłosz Garstkiewicz, który latem przeszedł z Polonii Środa Wielkopolska do II-ligowej Kotwicy Kołobrzeg, zadebiutował wczoraj na szczeblu centralnym! 19-letni bramkarz rozegrał 90 minut w wygranym 3:0 meczu z Garbarnią Kraków.
-
05.10.2022
Budmark wraca do grona partnerów Polonii
Każdy powrót niesamowicie nas cieszy, dlatego z olbrzymią satysfakcją informujemy, że Budmark wraca do grona partnerów KS Polonia Środa Wielkopolska.
-
05.10.2022
Zagrali z Akademią Orlika Miłosław (2015)
W niedzielę zespół żaków młodszych w roczniku 2015 rozgrał mecze kontrolne z drużyną Orlika Miłosław.
-
05.10.2022
Zagrali w turnieju Stoczniowiec Cup (2014)
W sobotę 1 października zespół żaków starszych (rocznik 2014) wziął udział w turnieju Stoczniowiec Cup w Płocku. Wyróżnienie indywidualne otrzymał Wojciech Włodarczyk.

























































