01.10.2025
Zwycięstwo z Kormoranem (Dziewczyny)
Zespół trampkarek rywalizujący w lidze wojewódzkiej juniorek B2 odniósł swoje pierwsze zwycięstwo. Podopieczne Agnieszki Rezler wygrały na własnym boisku 5:1 (3:0) z Kormoranem Święciechowa. Gole strzelały Amelia Markowska, Aleksandra Małecka - dwa, Hanna Kowalewska oraz Julia Moczyńska. W 3. lidze okręgowej młodzików D1 nasze dziewczyny przegrały 0:4 z Kotwicą II Kórnik, zaś młodziczki przegrały 1:13 z UKS APR Lampart Poznań, a gola zdobyła Zofia Kostyra.
Polonia Juniorki/Trampkarki: Liga wojewódzka juniorek B2
28 września 2025, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (boisko CTP1)
Polonia II Środa Wielkopolska 5:1 (3:0) Kornoran Święciechowa
Amelia Markowska 15, Aleksandra Małecka 29, 50, Hanna Kowalewska 33, Julia Moczyńska 48 - Nikola Kałek 52
Polonia: 99. Emilia Bogdanowicz (46, 1. Zuzanna Najdek) - 2. Amelia Markowska, 4. Hanna Kowalewska, 5. Aleksandra Małecka, 8. Wiktoria Błotna, 10. Marcelina Serba, 11. Lena Perek, 14. Lena Przybylska (60, 16. Julia Wielgosz), 18. Blanka Szkudlarek 19. Julia Moczyńska, 21. Wiktoria Nowicka. Trener: Agnieszka Rezler.
Polonia Trampkarki/Młodziczki: 3. liga okręgowa D1, gr. 5
27 września 2025, godz. 12:30 - Środa Wielkopolska (boisko CTP1)
Polonia III Środa Wielkopolska 0:4 (0:0) Kotwica II Kórnik
Jakub Cielewicz 49, Piotr Sznura 67, Mateusz Judek 69, Filip Banaszak 76
Polonia: 99. Emilia Bogdanowicz - 2. Amelia Markowska, 4. Hanna Kowalewska, 5. Aleksandra Małecka, 6. Lena Wawroska, 9. Wiktoria Błotna, 10. Marcelina Serba, 11. Lena Perek, 13. Oliwia Barełkowska-Nowak. Grały także: 1. Zuzanna Najdek - 3. Zofia Kostyra, 8. Blanka Szkudlarek, 14. Lena Przybylska, 15. Magdalena Pęczyńska, 16. Julia Wielgosz. Trener: Agnieszka Rezler.
Polonia Młodziczki: Liga wojewódzka młodziczek D1
28 września 2025, godz. 19:00 - Poznań
UKS APR Lampart Poznań 13:1 Polonia Środa Wielkopolska
Julia Antkowiak 5, Oliwia Banaszak 10, 56, Oliwia Różańska 11, 12, 13, 60, 67, 68, Antonina Król 31, Dominika Olejarczyk 54, 57, Julia Dominiak 70 - Zofia Kostyra 43
Polonia: 1. Jagoda Sarnowska - 2. Laura Michalak, 5. Oliwia Łukowiak, 6. Zofia Kostyra, 7. Maya Kruczyńska, 8. Wiktoria Surdyk, 9. Lena Wawroska, 11. Gabriela Macuda, 12. Oliwia Barełkowska-Nowak. Grały także: 3. Zuzanna Stempin, 10. Pola Ciesiółka, 13. Nadia Pawlak, 14. Emilia Kirowska. Trener: Dawid Łuczka.
Najnowsze aktualności
-
10.11.2022
Akademia: Harmonogram meczów (12-13 listopada)
Przed młodzieżą Polonii przedostatni już ligowy weekend, w którym nie zabraknie emocji.
Pierwotnie zaplanowany na niedzielę mecz barażowy trampkarzy starszych z Sucharami Suchy Las został odwołany, ponieważ UKS AP Reissa Poznań odwołał się od walkowera. Rywala i termin meczu poznamy po decyzji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.
Juniorzy młodsi zagrają w sobotę z KKS-em 1925 Kalisz, nasi zawodnicy potrzebują zwycięstwa, aby zapewnić sobie zwycięstwo w rozgrywkach. Trampkarze młodsi zagrają natomiast na Nowym Stadionie CSiR z Poznańską 13 Poznań.
-
11.11.2022
Transmisja z Gdańska
Zapraszamy Was na transmisję meczu 16 kolejki III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z liderem ligowej tabeli Gedanią Gdańsk. Początek transmisji o godzinie 11:50.
Sponsorami transmisji są PHU Kicińscy i PROBRUK Grzegorz Dydymski.
Realizacja transmisji:
PoloniaTV
-
08.11.2022
Turniej ligowy żaków (2014)
W sobotę 5 listopada podopieczni trenerów Radosława Piotrowskiego i Macieja Sikorskiego rozegrali mecze w ramach ostatniego już jesiennego turnieju ligowego Wielkopolskiego ZPN. Gospodarzem rozgrywek była Warta Śrem.
-
08.11.2022
Gra wewnętrzna orlików (2013)
W sobotę w ramach gry weekendowej orlicy młodsi Polonii rozegrali grę wewnętrzną na orliku przy ulicy Lipowej.
-
08.11.2022
Lokum przedłuża współpracę z Polonią Środa
W bieżącej działalności stawiają sobie za cel budowę mieszkań i domów, które cechują się atrakcyjną lokalizacją, nowoczesnym wykończeniem i przestronnością. Biorąc odpowiedzialność za lokalne otoczenie wspierają także sport. Właśnie dlatego Lokum zdecydował się przedłużyć współpracę z Polonią Środa. Dziękujemy!
-
07.11.2022
Drugie miejsce w Athletic Cup (2012)
Polonia Środa Wielkopolska zajęła drugie miejsce w turnieju orlików starszych Athletic Cup w Nowej Rudzie! Młodzi Poloniści w decydującym meczu przegrali 1:2 z FC Wrocław Academy, ale wyprzedzili m.in. Śląsk Wrocław, czy Falubaz Zielona Góra.
-
07.11.2022
3. miejsce młodziczek w lidze (2010)
W niedzielę w Grodzisku Wielkopolskim odbył się finałowy turniej rozgrywek ligowych młodziczek. Nasze młode zawodniczki wygrały z Medykiem Konin, ale niestety przegrały z AZS UAM Poznań i Wartą Poznań, kończąc zawody na trzecim miejscu.
-
07.11.2022
Zatrzymać lidera
Runda jesienna sezonu 2022/23 zbliża się wielkimi krokami ku końcowi. Piłkarzom Polonii Środa do rozegrania zostały dwa ostatnie spotkania ligowe. W pierwszym z nich poloniści w sobotę 12 listopada zmierzą się z liderem ligowych rozgrywek i tegorocznym beniaminkiem Gedanią Gdańsk.




























































