24.04.2023
Zwycięstwo orlików w Pleszew Cup (2012)
Wczoraj orlicy starsi Polonii rywalizowali w turnieju piłkarskim Pleszew Cup, w którym udział brało 20 drużyn z całej Wielkopolski. Podopieczni trenerów Bartosza Bejmy i Miłosza Chojnackiego odnieśli siedem zwycięstw w ośmiu meczach i triumfowali w całym turnieju!
W fazie grupowej Poloniści wygrali wszystkie mecze, tracąc tylko jedną bramkę. W grupie platynowej gry były bardzo wyrównane i ostatnie mecze zadecydowały o tym, że młodym Polonistom udało się wygrać cały turniej. Zawodnicy na turnieju mieli doskonałą okazję, aby realizować założenia, które były trenowane w ostatnich tygodniach. Mocno zwracaliśmy szczególną uwagę na realizację fazy przejściowej z bronienia do atakowania i z atakowania do bronienia oraz nad zakończeniem akcji. Turniej był doskonałą okazją, aby to podsumować, gdzie tych momentów występuje właśnie bardzo dużo. Trenerów cieszy fakt, że udało się poprawić finalizację pod bramką przeciwnika, czego dowodem jest to, że zawodnicy zdobywali bramkę w każdym meczu, a był to też obszar, który wymagał poprawy.
Wyniki:
Polonia 4:1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Polonia 4:0 Stal Pleszew
Polonia 2:0 Centra Ostrów Wlkp.
Polonia 3:0 Football Academy Leszno
Polonia 2:0 Unia Swarzędz
Polonia 1:3 AP Reissa Jarocin
Polonia 2:0 Górnik Kłodawa
Polonia 1:0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia: Daniel Burak Adam Walczak Tymoteusz Włodarczak Witold Chojnacki Bartłomiej Kaźmierczak Bartłomiej Krajewski Kacper Chojnacki Maciej Stachowiak Oskar Limański Franciszek Ratajczak.
trenerzy: Bartosz Bejma oraz Miłosz Chojnacki.
Najnowsze aktualności
-
31.10.2012
Co czeka Polonię w listopadzie
Po dobrze rozpoczętym październiku zakończonym niestety porażką z Sokołem Kleczew poloniści w listopadzie rozegrają dwa spotkania ligowe, które będą miały duży wpływ na pozycję średzian w tabeli.
-
31.10.2012
Polonia zagra z Unią Solec Kujawski
W niedzielę, 4 listopada piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają mecz 15. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Przeciwnikiem średziego zespołu będzie beniaminek Unia Roszak Solec Kujawski.
-
30.10.2012
Podsumowanie października w wykonaniu Polonii
W październiku piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrali cztery mecze, trzy ligowe i jeden pucharowy. Podopieczni Roberta Halaburdy wywalczyli w nich sześć punktów oraz awans do 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego.
-
30.10.2012
Bądź z nami! Kibicuj!
W najbliższą niedzielę piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają kolejny w tym sezonie mecz na własnym boisku. Rywalem średzian będzie Unia Roszak Solec Kujawski.
-
30.10.2012
Kto wygra mecz Polonia - Unia?
Zapraszamy wszystkich kibiców do głosowania w nowej sondzie opublikowanej na naszym oficjalnym profilu na Faceboooku. Tradycyjnie pytamy Was o zwycięzcę najbliższego meczu Polonii Środa Wielkopolska.
-
30.10.2012
Żaki w obiektywie
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z sobotniego meczu żaków w którym poloniści ulegli w Poznaniu miejscowemu Lechowi 2:4.
-
30.10.2012
Weekend w Polonii odc. VII
Zapraszamy do obejrzenia siódmego odcinka naszego cotygodniowego magazynu "Weekend w Polonii".
-
29.10.2012
Podsumowanie 12. kolejki klasy A
W mieniony weekend rozegrana została 12. Kolejka poznańskiej klasy A. Prowadzenie w tabeli utrzymały rezerwy naszej Polonii, ale wicelider z Niechanowa nie zamierza łatwo ustępować.























































