OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

19.02.2019

Znamy terminarz meczy domowych

Piłkarska wiosna zbliża się wielkimi krokami. Do startu rundy wiosennej sezonu 2018/19 III ligi zostało raptem 19 dni. Dziś prezentujemy Wam szczegółowy terminarz spotkań które zostaną rozegrane na Stadionie Średzkim przy ulicy Sportowej. W sumie na wiosnę na naszym Stadionie odbędzie się dziewięć spotkań, a osiem meczów ligowych zostanie rozegranych na boiskach rywali.

Terminarz spotkań domowych Polonii Środa:

Kolejka 18

9 marca, sobota, godzina 15:00

Polonia Środa – Bałtyk Gdynia

Kolejka 20

24 marca, niedziela, godzina 15:00

Polonia Środa – Mieszko Gniezno

Kolejka 22

7 kwietnia, niedziela, godzina 16:00

Polonia Środa – Sokół Kleczew

Kolejka 24

20 kwietnia, sobota, godzina 16:00

Polonia Środa – Lech II Poznań

Kolejka 25

27 kwietnia, sobota, godzina 16:00

Polonia Środa – Jarota Jarocin

Kolejka 27

4 maja, sobota, godzina 16:00

Polonia Środa – Pogoń II Szczecin

Kolejka 29

18 maja, sobota, godzina 16:00

Polonia Środa – Górnik Konin  

Kolejka 31

29 maj, środa, godzina 17:00

Polonia Środa – Świt Szczecin

Kolejka 33

8 czerwca, sobota, godzina 16:00

Polonia Środa – Kotwica Kołobrzeg

Najnowsze aktualności

  • 02.05.2022

    Domowy remis z Rawią (2003/2004)

    W spotkaniu 6. kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów starszych średzka Polonia zremisowała na Nowym Stadionie z Rawią Rawicz. Goście objęli prowadzenie w 18. minucie gry, ale gospodarzom udało się doprowadzić do wyrównania tuż po przerwie za sprawą Wojciecha Pinczaka, który skutecznie egzekwował rzut karny.

  • 02.05.2022

    Akademia: Podsumowanie weekendu majowego

    Nie udał się weekend majowy reprezentantom Polonii, którzy w ligach wojewódzkich odnieśli tylko jedno zwycięstwo za sprawą trampkarzy z rocznika 2008. Podopieczni trenera Przemysława Otuszewskiego wygrali aż 6:0 z Polonią 1912 Leszno. Remisy odniosły ekipy juniorów starszych oraz juniorow młodszych B1. Świetnie w weekend spisały się żaki z rocznika 2013, które zajęły 3. miejsce w turnieju Marathon Cup w Poznaniu. Lepsze okazły się tylko Warta Poznań oraz Pogoń Szczecin.

  • 30.04.2022

    W Gdyni bez punktów

    W sobotę 30 kwietnia 2022 roku w Gdyni piłkarze Polonii Środa zmierzyli się z miejscowym Bałtykiem. Polonia Środa zagrała w tym meczu ponownie w mocno odmłodzonym składzie, ale i Bałtyk przed meczem zgłaszał swoje aspiracje do wystawienia młodych graczy i walki o jak najwyższe miejsce w Pro Junior System.

  • 28.04.2022

    Weekend majowy zaczną w Gdyni

    W sobotę 30 kwietnia piłkarzy Polonii Środa czeka kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie Bałtyk Gdynia. Jest to zespół bardzo dobrze znany Polonii Środa bo od kilku ładnych lat obie jedenastki regularnie rywalizują ze sobą na boiskach trzecioligowych. Sobotnie spotkanie odbędzie się w Gdyni i zostanie rozegrane na Narodowym Stadionie Rugby  na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

  • 28.04.2022

    Akademia: Zapowiedź weekendu (30.04-01.05)

    Prezentujemy harmonogram gier zespołów akademii KS Polonia Środa Wielkopolska na nadchodzący weekend majowy. Zdecydowana większość meczów zostanie rozegrana w sobotę. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny do kibicowania młodym Polonistom.

  • 28.04.2022

    Punkty pojechały do Stargardu

    Tempa nabrały rozgrywki III ligi grupy drugiej a piłkarzom przychodzi grać co trzy dni. Takie tempo i gra na dwóch frontach wymusza na trenerach Polonii Środa rotacje w składzie.  Nie inaczej było podczas środowego spotkania Polonii Środa z Kluczevią Stargard który odbył się na Stadionie Średzkim. W składzie Polonii Środa pojawiło się wielu młodzieżowców dla których ten mecz był okazją do pokazania swoich umiejętności na poziomie trzecioligowym.

  • 26.04.2022

    Gra wewnętrzna i turniej ligowy żaków (2013)

    Żaki z rocznika 2013 zagrały w weekend grę wewnętrzną oraz wzięły udział w turnieju ligowym Wielkopolskiego ZPN. Zawodnicy rywalizowali z rówieśnikami z Kotwicy Kórnik oraz Warty Śrem.

  • 26.04.2022

    Młodziczki: Zwycięstwo w turnieju eliminacyjnym (2009)

    Młodziczki Polonii Środa Wielkopolska wygrały turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 rozgrywany w Środzie Wielkopolskiej i uzyskały awans do półfinałów! Polonistki były bezkonkurencyjne i wygrały wszystkie swoje mecze bez utraty gola. Ponadto Amelia Guzenda została wybrana najlepszą zawodniczką, a Julia Brzęcka najlepszą bramkarką turnieju.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.