23.02.2018
Znamy szczegółowy terminarzPoznaliśmy pełny terminarz rundy wiosennej sezonu 2018/2018 rozgrywek III ligi gr. 2.
Poloniści do walki o ligowe punkty wrócą 10 marca. Podopiecznych Tomasza Dłużyka czeka derbowe starcie z Jarotą Jarocin. Tydzień później piłkarska wiosna zawita do Środy Wielkopolskiej. Naszym rywalem będzie KKS 1925 Włókniarz Kalisz do którego tracimy w tabeli zaledwie cztery punkty. W kolejnym tygodniu średzianie zawitają do Wronek, gdzie zmierzą się z rezerwami poznańskiego Lecha. Z kolei w Wielką Sobotę 31 marca na Stadion Średzki przyjedzie GKS Przodkowo.
Po Wielkanocy Polonię czeka trudna wyjazdowa batalia. W niedzielę 8 kwietnia zagramy w Toruniu z aspirującą do awansu Elaną, która przewodzi ligowej stawce po rundzie jesiennej. W związku z wycofaniem z rozgrywek Energetyka Gryfino nasi zawodnicy będą pauzować w weekend 14-15 kwietnia. Później czeka nas wyjazd do Konina. Natomiast 28 kwietnia poloniści ponownie zaprezentują się miejscowym kibicom. Tym razem naprzeciwko naszej ekipy wybiegnie Wda Świecie.
Weekend majowy rozpoczniemy od wyjazdu do Ostrowa Wielkopolskiego. W samo południe zagramy z Centrą. Kolejną drużyną, która zawita do Środy Wlkp. będzie Wierzyca Decka Pelplin (5 maja). Kolejne mecze to wyjazdowe starcie w Starogardzie Gdańskim (12 maja) i mecz u siebie z Unią Drobex Solec Kujawski. 26 maja w Kołobrzegu zmierzymy się z Kotwicą, a 31 maja w Boże Ciało podejmiemy Świt Szczecin (Skolwin).
Ostatnim akcentem sezonu będą trzy kolejki zaplanowane w czerwcu. Na 3 czerwca zaplanowano wyjazdowy mecz w Kleczewie z tamtejszym Sokołem. Tydzień później pożegnanie sezonu na Stadionie Średzkim, a nasz zespół podejmie Bałtyk Gdynia. W ostatniej kolejce 16 czerwca zagramy na wyjeździe z rezerwami Pogoni Szczecin.
Mecze na Stadionie Średzkim zaplanowane na marzec będą rozpoczynać się o godzinie 15:00. Od kwietnia do końca sezonu będziemy grać u siebie o godz. 16:00. Poniżej prezentujemy szczegółowy terminarz:
10 marca 2018 (sobota)
Jarota Jarocin – Polonia, godz. 15:00
17 marca 2018 (sobota)
Polonia – KKS 1925 Włókniarz Kalisz, godz. 15:00
24 marca 2018 (sobota)
Lech II Poznań – Polonia, godz. 12:00
31 marca 2018 (sobota)
Polonia – GKS Przodkowo, godz. 15:00
8 kwietnia 2018 (niedziela)
Elana Toruń – Polonia, godz. 16:00
21 kwietnia 2018 (niedziela)
Górnik Konin – Polonia, godz. 17:00
28 kwietnia 2018 (sobota)
Polonia – Wda Świecie, godz. 16:00
1 maja 2018 (wtorek)
Centra Ostrów Wielkopolski – Polonia, godz. 12:00
5 maja 2018 (sobota)
Polonia – Wierzyca Decka Pelplin, godz. 16:00
12 maja 2018 (sobota)
KP Starogard Gdański – Polonia, godz. 16:00
19 maja 2018 (sobota)
Polonia – Unia Drobex Solec Kujawski, godz. 16:00
26 maja 2018 (sobota)
Kotwica Kołobrzeg – Polonia, godz. 18:00
31 maja 2018 (czwartek)
Polonia – Świt Szczecin (Skolwin), godz. 16:00
3 czerwca 2018 (niedziela)
Sokół Kleczew – Polonia, godz. 16:00
9 czerwca 2018 (sobota)
Polonia – Bałtyk Gdynia, godz. 16:00
16 czerwca 2018 (sobota)
Pogoń II Szczecin – Polonia, godz. 16:00
Najnowsze aktualności
-
16.10.2017
Mecz z KP Starogard na zdjęciach
Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z meczu Polonii Środa z KP Starogard Gdański. Autorem zdjęć jest Czesław Kościelski.
-
14.10.2017
Polonia TV: skrót oraz wywiady po meczu z Starogardem
W meczu 11. kolejki trzeciej ligi piłkarze średzkiej Polonii pokonali na własnym stadionie KP Starogard Gdański skromnie 1:0. Jedyne trafienie zaliczył w drugiej części tego spotkania Adam Borucki. Skrót oraz wywiady pomeczowe obejrzeć można poniższych materiałach.
-
14.10.2017
KP Starogard pokonany
W kolejnym spotkaniu ligowym piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku kolejnego beniaminka rozgrywek trzecioligowych. Tym razem był to zespół KP Starogard Gdański.
-
13.10.2017
Rezerwy spotkają się z Liderem
Drugi zespół Polonii Środa Wlkp. w swoim kolejnym meczu o ligowe punkty zagra na wyjeździe z Liderem Swarzędz.
-
13.10.2017
Grają poloniści
W najbliższy weekend zespoły Polonii Środa rozegrają swoje kolejne mecze ligowe. W sumie odbędzie się piętnaście spotkań i dwa turnieje. Dziewięć spotkań i jeden turniej zostanie rozegranych na obiektach w Środzie Wlkp., a sześć meczy i jeden turniej odbędzie się na boiskach rywali.
-
12.10.2017
Grają z nami: KMK Agro!
Z przyjemnością przedstawiamy kolejnego partnera - KMK Agro.
-
12.10.2017
Udany turniej w Kobylnicy (2010)
W niedzielę kolejne mecze ligowe rozegrali chłopcy z rocznika 2010. W Kobylnicy mierzyli się z zespołami gospodarzy – Piast Kobylnica, drużynę USK Śremu oraz Kotwicę Kórnika.





















































