27.05.2012
Znamy rywali w turnieju Adidas Football Challenge 2012Drużyna trampkarzy KS Polonia Środa Wlkp. weźmie udział w Warszawie w finale turnieju Adidas Football Challenge, który zostanie rozegrany w najbliższa środę tj. 30.05.2012r.
Rywalami zdolnych i ambitnych piłkarzy Polonii w tym turnieju,w grupie A bedą zespoły:
Wisły Kraków, UKS SMS Łódz, Iglopolu Dębica, Orzecha Kolbuszowa oraz Arki Gdynia.
W grupie B wystąpią: Warta Poznań, Santos Gdańsk, AP 21 Kraków,Korona Kielce, Olimpia Grudziądz, SP Dabrowa
Nasz zespół udaje się na ten turniej w następującym składzie:
Bartek Bartkowiak, Maciej Chudy, Adam Cichoń, Krzysztof Kaźmierczak, Wojciech Leporowski, Szymon Puzicki, Piotr Skrobosiński, Marcin Typański, Dawid Włodarczak, Mikołaj Zys,
Przypomnijmy tylko, ze trenerem trampkarzy Polonii Środa jest Ireneusz Janicki.
Mecze w grupach beda toczyc się systemem każdy z każdym, w półfinale udział wezma po dwie najlepsze druzyny.
Życzymy naszym młodym piłkarzom zwyciestwa w tym prestizowym turnieju, w którym zwycięzcy otrzymaja bilety na mecze UEFA EURO 2012.
Turniej zostanie rozegrany na obiektach Legii Warszawa, przy ul.Łazienkowskiej.
Najnowsze aktualności
-
10.10.2022
Akademia: Wyniki meczów (8-9 października)
W miniony weekend Poloniści rozegrali kilka bardzo wymagających pojedynków. Juniorzy młodsi doznali pierwszej w sezonie porażki, po bardzo emocjonującym meczu ulegając Górnikowi Konin 5:6. Również ciężką potyczkę mieli trampkarze starsi, którzy zremisowali 2:2 na wyjeździe z Polonią 1912 Leszno. Bez większych problemów w I lidze okręgowej poradzili sobie trampkarze młodsi. Na Nowym Stadionie wygrali aż 9:2 z Błękitnymi Owińska. Młodzicy starsi bez straty gola wygrali z GSP Sątopy i LPFA Krzykosy, a młodzicy młodsi ponieśli dwie porażki.
-
10.10.2022
Towarzyski remis z Medykiem
W weekend nie było kolejnej kolejki ligowej w I lidze kobiet ale nie był to weekend, który w całości miał być przeznaczony na odpoczynek. Piłkarki Polonii Środa w sobotę z samego rana ruszyły w drogę do Konina, by rozegrać grę kontrolną z zespołem miejscowego KKPK Medyka POLOmarket Konin.
-
10.10.2022
Mecz pięknych bramek
W kolejnym meczu w piątej lidze zespół rezerw Polonii Środa podejmował na własnym boisku Polonusa Kazimierz Biskupi. Poloniści po ostatnich dobrych ligowych występach ostrzyli sobie zęby na kolejne punkty które będą mogli dopisać do swojego dorobku.
-
08.10.2022
Trzy punkty z Bydgoszczy
W kolejnym meczu ligowym piłkarze Polonii Środa zmierzyli się w Bydgoszczy z tamtejszym Zawiszą. Do tej pory nasz zespół miał niekorzystny bilans spotkań z tym rywalem a więc była doskonała okazja ten bilans poprawić.
-
07.10.2022
Transmisja z Bydgoszczy
Zapraszamy Was na transmisję ze spotkania III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Zawiszą Bydgoszcz.
-
05.10.2022
Miłosz Garstkiewicz zadebiutował w II lidze!
Miłosz Garstkiewicz, który latem przeszedł z Polonii Środa Wielkopolska do II-ligowej Kotwicy Kołobrzeg, zadebiutował wczoraj na szczeblu centralnym! 19-letni bramkarz rozegrał 90 minut w wygranym 3:0 meczu z Garbarnią Kraków.
-
05.10.2022
Budmark wraca do grona partnerów Polonii
Każdy powrót niesamowicie nas cieszy, dlatego z olbrzymią satysfakcją informujemy, że Budmark wraca do grona partnerów KS Polonia Środa Wielkopolska.
-
05.10.2022
Zagrali z Akademią Orlika Miłosław (2015)
W niedzielę zespół żaków młodszych w roczniku 2015 rozgrał mecze kontrolne z drużyną Orlika Miłosław.

























































