10.02.2015
Zdjęcia z turnieju w Bydgoszczy (2003)W miniony weekend 7-8 lutego w Bydgoszczy rozgrywana była trzecia edycja turnieju FIT MAX Cup, w którym udział wziął zespół młodzików Polonii Środa dowodzony przez trenera Mariusza Kułaka. Nasi piłkarze zajęli w nim wysokie drugie miejsce.
Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z tego turnieju wykonanej przez pana Radosława Kluczyńskiego.



Najnowsze aktualności
-
26.05.2011
Rezerwy zagrają z Huraganem
W najbliższą niedzielę rezerwy Polonii Środa wyjadą do Pobiedzisk na spotkanie z wiceliderem tabeli Huraganem.





















































