OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

10.03.2020

ZAWIESZENIE ROZGRYWEK PIŁKARSKICH

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym władze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej podjęły decyzję o zawieszeniu rozgrywek piłkarskich w województwie do 23 marca.

Wstrzymanie rywalizacji dotyczy wszystkich rozgrywek prowadzonych przez Związek na szczeblu wojewódzkim tj. IV ligi, klas niższych i wszystkich klas młodzieżowych. Odwołane zostają również związkowy turniej Skrzatów zaplanowany na 14 marca w Czempiniu, a także wszystkie konsultacje i zgrupowanie kadr wojewódzkich. W innym terminie odbędą się ponadto zaplanowane na ten tydzień spotkania organizacyjne z klubami w Pile i Lesznie.

Przy podjeciu decyzji Wielkopolski ZPN brał pod uwagę zalecenia i decyzje władz lokalnych oraz państwwowych. Choć organizatorami meczów pozostają kluby-gospodarze, Związek jako organizator rozgrywek - mając na względzie skalę piłkarskiej rywalizacji w regionie - czuje się szczególnie zobowiązany do podjęcia działań ograniczających ryzyko zachorowań.

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa będzie uważnie monitorowana w kolejnych dniach, a o dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco.

Najnowsze aktualności

 • 12.01.2021

  Wiktor Król: Bramkarz który został napastnikiem

  Zapraszamy Was na rozmowę z kolejnym z naszych wychowanków reprezentujących barwy innego klubu. Tym razem jest to Wiktor Król który w Polonii zaczynał jak napastnik, do Warty Poznań odchodził jako bramkarz by obecnie i w tym klubie występować na pozycji napastnika.

 • 11.01.2021

  Skrzaty grały w Racocie (2014)

  W sobotę (09.01.2021r.) drużyna rocznika 2014 udała się do Racotu, aby wziąć udział w turnieju halowym przeznaczonym dla skrzatów starszych. Do zmagań przystąpiły również zespoły: Obry Kościan, Orlika Mosina, Warty Śrem, LPFA Wolsztyn, Korony Wschowa, Futsalu Gostyń oraz gospodarze PKS Racot. W pierwszej części turnieju zespoły rywalizowały systemem 4x4 na cztery bramki, natomiast w drugiej fazie rozgrywek chłopcy grali na boisku 40x20m czterech zawodników w polu i bramkarz.

 • 11.01.2021

  Ciekawa gra żaków (2012)

  W sobotę 9 stycznia podopieczni Trenerów Radosław Falgiera i Adriana Błaszaka rozegrali grę kontrolną z Reprezentacją Akademii Piłkarskiej Reissa.

 • 09.01.2021

  P. Skrobosiński: to w Polonii Środa wszystko się zaczęło

  Zapraszamy Was na rozmowę z wychowankiem Polonii Środa, obecnie wypożyczonym z naszego klubu do pierwszoligowego GKS Bełchatów – Piotrem Skrobosińskim. Z naszego wywiadu dowiecie się o początkach kariery naszego wychowanka, o przeskoku z piłki młodzieżowej do seniorskiej a także o jego obecnej sytuacji w Bełchatowie. 

 • 22.12.2020

  Wesołych Świąt

                                                    Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,

 • 22.12.2020

  Intensywny weekend żaków (2013)

  W sobotę zawodnicy rocznika 2013 brali udział w turnieju halowym organizowanym przez zespół Canarinhos Skórzewo. Turniej rozgrywany był na hali w Dopiewie. Organizator ustalił czas gry 1x15 minut w systemie każdy z każdym. Mecze rozgrywały się na dwóch boiskach, grano po 4 osoby.

 • 22.12.2020

  Turniej klubów patronackich (2014)

  W sobotę (19.12.2020r.) drużyna rocznika 2014 udała się do Poznania na ulicę Bułgarską, aby wziąć udział w turnieju klubów patronackich Lecha Poznań. Oprócz zespołu Polonii do rozgrywek przystąpiły także zespoły: Jaroty Jarocin, AP Koszalin, Koziołka Poznań, KP Piła, Kotwicy Kórnik, Błękitnych Owińska, Mieszka Gniezno, Orlika Poznań, Unii Swarzędz, PKS Racot, Nielby Wągrowiec, UKS Śrem, AP Ostrzeszów oraz drużyna z Ostrowa Wlkp. Turniej odbywał się jednocześnie na 5 boiskach, a „średzkie skrzaty” rozegrały w nim 11 spotkań.

 • 22.12.2020

  Ostatnie granie w tym roku (2012)

  W sobotę 19 grudnia piłkarze Polonii z rocznika 2012 wzięli udział w swoim ostatnim turnieju w tym roku – Avia Cup, który odbył się w Kórniku.  W turnieju tym udział wzięło aż 20 zespołów podzielonych na dwie tury po 10 ekip. Nasz zespół wystawił tego dnia dwie drużyny, które wystąpiły w sesji porannej. W fazie grupowej uzyskaliśmy następujące wyniki:

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.