28.06.2013
Zapraszamy na mecz barażowyW sobotę o godzinie 17 na stadionie w Środzie Wielkopolskiej odbędzie się trzeci mecz barażowy o awans do klasy okręgowej. Naprzeciw siebie staną zespoły Zielonych Lubosz i Orkanu Konarzewo.
Po tym meczu poznamy zwycięzcę turnieju barażowego. Cały czas szansę na awans mają rezerwy naszej Polonii, Zieloni oraz Orkan.
Mecz rozegrany zostanie na boisku głównym.
Najnowsze aktualności
-
23.04.2011
WLJS: Swietny mecz z nieuznaną bramką
W Wielki Czwartek na boisku w Środzie o godz. 18.00 juniorzy starsi rozegrali kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem naszych zawodników była Warta Poznań, która ciągle walczy o wygranie Wielkopolskiej Ligi. Pojedynek był bardzo ciekawy oraz zacięty, ale to jednak Warciarze okazali się minimalnie lepsi pokonując Polonistów 2:1. Należy także dodać iż wynik meczu mógłby być inny gdyby sędzia spotkania uznał w 36 minucie prawidłową zdobytą bramkę dla Średzian.






















































