28.06.2013
Zapraszamy na mecz barażowyW sobotę o godzinie 17 na stadionie w Środzie Wielkopolskiej odbędzie się trzeci mecz barażowy o awans do klasy okręgowej. Naprzeciw siebie staną zespoły Zielonych Lubosz i Orkanu Konarzewo.
Po tym meczu poznamy zwycięzcę turnieju barażowego. Cały czas szansę na awans mają rezerwy naszej Polonii, Zieloni oraz Orkan.
Mecz rozegrany zostanie na boisku głównym.
Najnowsze aktualności
-
26.04.2011
Wysoka porażka juniorów w Koninie
We wtorek 26 kwietnia zespół juniorów starszych udał się na kolejny mecz ligowy do Konina. Nasi gracze poniesli niestety dotkliwą porażkę z miejsowym Górnikiem 5:1. Jedyną bramkę dla Polonistów w 58 minucie zdobył Krystian Pawlak. Górnicy pokonali naszego bramkarza aż pieciokrotnie w 20, 53, 78, 80 i 90 minucie. Od 59 minuty gospodarze grali w osłabieniu gdyż obrońca Górnika otrzymał czerwoną kartkę.





















































