18.07.2011
Zapraszamy do udziału w turnieju kibicówSerdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Turnieju Kibiców, który odbędzie się 31 lipca 2011 roku na boiskach Centrum Treningowego „Polonia” przy ulicy Sportowej.
Drużyny mogą być złożone z kibiców Polonii, jak i innych klubów.
Zapisy prowadzone są pod adresem mailowym klubu: polonia.sroda@interia.pl do 24 lipca 2011 roku. Prosimy w zgłoszeniu podać nazwę drużyny, imię, nazwisko oraz numer telefonu osoby odpowiedzialnej za kontakt.
Przewidujemy występ od 4 do 12 zespołów. Udział w turnieju jest bezpłatny. Dla wszystkich uczestników przewidziana jest kiełbasa z grilla.
Regulamin turnieju i harmonogram gier zostaną opublikowane na oficjalnej stronie internetowej KS Polonia najpóźniej do wtorku, 26 lipca 2011 roku.
Zapraszamy!
Najnowsze aktualności
-
26.04.2011
Wysoka porażka juniorów w Koninie
We wtorek 26 kwietnia zespół juniorów starszych udał się na kolejny mecz ligowy do Konina. Nasi gracze poniesli niestety dotkliwą porażkę z miejsowym Górnikiem 5:1. Jedyną bramkę dla Polonistów w 58 minucie zdobył Krystian Pawlak. Górnicy pokonali naszego bramkarza aż pieciokrotnie w 20, 53, 78, 80 i 90 minucie. Od 59 minuty gospodarze grali w osłabieniu gdyż obrońca Górnika otrzymał czerwoną kartkę.





















































