OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

09.09.2009

Zapraszamy do Trzemeszna

W najbliższą sobotę o godzinie 17.00 w Trzemesznie, pierwszy zespół Polonii rozegra swój 6 mecz ligowy w IV lidze ze Zjednoczonymi.

Tradycyjnie już dla średzkich kibiców zaplanowaliśmy wyjazd na to spotkanie. Autokar  na mecz wyjeździe z pod Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Sportowej o godzinie 15.30. Wszystkich zainteresowanych- tych którzy zapisali się na wyjazd jak i pozostałe osoby-  prosimy o przyjście 15 minut wcześniej w celu sprawnego zorganizowania wyjazdu.

Klub Polonia Środa uprzejmie również informuje, że osoby, które nie zarezerwowały  miejsc w sobotę podczas meczu, mogą to uczynić w tygodniu, pod numerami telefonu: 694 412 523- Darek Białkowski, 061 287 01 77- KS Polonia lub bezpośrednio w siedzibie klubu w godz. 10- 17.

Wyjazd do Trzemeszna to również odwiedziny u zaprzyjaźnionych kibiców. Wszyscy pamiętamy wsparcie jakie udzielili nam fani Zjednoczonych w zeszłym sezonie- będąc na nie jednym meczu Polonii- w drodze po awans do IV ligi. Warto więc być w sobotę w Trzemesznie i kulturalnie porywalizować z przyjaciółmi na doping.

Najnowsze aktualności

  • 03.12.2025

    Tabele końcowe lig młodzieżowych - jesień 2025/2026

    Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej opublikował zweryfikowane tabele końcowe rozgrywek młodzieżowych w rundzie jesiennej sezonu 2025/2026.

  • 02.12.2025

    Nieudane pożegnanie z 1. ligą wojewódzką (2012)

    W zaległym meczu 1. ligi wojewódzkiej, kończącym te rozgrywki, zespół Polonii 2012 przegrał w Pleszewie 3:6 (1:3) z Lechem Poznań/Południe. Bramki dla naszej drużyny, która wiosną będzie rywalizować w 2. lidze wojewódzkiej, strzelali Bartłomiej Krajewski - dwie, a także Tymoteusz Włodarczak.

  • 01.12.2025

    Polonia ósma w Błażejewku (2011)

    Polonia 2011 w weekend wzięła udział w turnieju Pro-Turnieje Winter Cup, który rozgrywany był w Błażejewku. Nasz zespół najpierw w grupie C zajął trzecie miejsce za placami późniejszego triumfatora Znicza Pruszków oraz drugiego Žalgirisa Kowno. Następnego dnia w grupie Silver średzka drużyna wygrała trzy mecze i raz zremisowała, dzięki czemu zajęła drugie miejsce, a ósme w całym turnieju. Najlepszym strzelcem turnieju był Mikołaj Podlak, który strzelił osiem goli.

  • 01.12.2025

    Futsal: Polonia U-17 bez awansu do turnieju finałowego (Juniorki)

    Zespół juniorek Polonii Środa Wielkopolska mimo dzielnej walki nie wywalczył awansu do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polsku U-17 kobiet w futsalu. O braku awansu zadecydowała minimalna porażka 2:3 z Unią Opole. Ponadto Polonistki wygrały 8:0 z Rolnikiem Głogówek, a także przegrywały 0:3 z Rekordem Bielsko-Biała i Śląskiem Wrocław.

  • 01.12.2025

    HPP: Komplet zwycięstw Polonii (2013)

    Polonia 2013 w kompletem zwycięstw zakończyła pierwszy turniej z cyklu Halowego Pucharu Prezesa WZPN, który rozgrywany był w Golinie. Nasz zespół, rywalizujący w strefie konińskiej, wygrywał kolejno 3:0, 5:0, 4:0, 2:1, 2:1. Drugi turniej podopieczni Bartosza Kadrzyńskiego oraz Jędrzeja Kujawy rozegrają 13 grudnia w Tuliszkowie.

  • 29.11.2025

    Futsal: Polonia U-17 awansowała do II fazy (2009/2010)

    Polonia 2009/2010 bez straty gola wygrała sobotni turniej I fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w futsalu. W hali w Zaniemyślu nasz zespół wygrywał kolejno 7:0 z III LO Futsal Leszno, 7:0 z Iskrą Kochlice oraz 2:0 z Polonią 1912 Leszno! Druga faza eliminacji, do której awans z grupy 3. wywalczyła też Polonia 1912 Leszno, zostanie rozegrana w terminie 20/21 grudnia.

  • 27.11.2025

    Transmisja meczu z Flotą

    Zapraszamy Was na transmisję ze spotkania ligowego z Flotą Świnoujście/

    Transmisja oczywiście z komentarzem 

    Początek transmisji w piątek 28 listopada o godzinie 12:50

    Realizacja transmisji:

    PoloniaTV

    Łukasz Szarzyński

  • 26.11.2025

    Z Flotą w Puszczykowie

    W najbliższy weekend rozegrana zostanie 19 kolejka trzeciej ligi grupy drugiej. Tym razem piłkarze Polonii Środa podejmować będą Flotę Świnoujście. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Puszczykowie w piątek 28 listopada a jego początek zaplanowano na godzinę 13:00.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.