25.09.2012
Zapowiedź IV rundy Pucharu PolskiJuż w środę rozegrana zostanie czwarta runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego. Do gry dołączyły zespoły z klasy okręgowej.
Wśród 24. drużyn najliczniejszą grupę stanowią A-Klasowcy, których jest 13. Sześć zespołów rozpoczyna przygodę z pucharem, a trzy to ekipy z klasy B. Stawkę uzupełniają dwie drużyny niezrzeszone.
Najtrudniej w wywalczeniu awansu wydaje się że będzie miał Szturm Junikowo Poznań, który trafił na ubiegło sezonowego półfinalistę Lecha Poznań Oldboy. W tej edycji Lechici także chcą zajść wysoko i nie biorą innego rezultatu jak zwycięstwo pod uwagę.
Łatwo nie będą minęli również gracze Promienia Opalenica. B-Klasowcy trafili bowiem na grające w klasie okręgowej NKS Niepruszewo.
W innych meczach losy awansu są sprawa otwartą.
Pary IV rundy Pucharu Polski
LKS Kicin - Polonia Poznań
Pelikan Niechanowo - Vitcovia Witkowo
Czarni Czerniejewo - Polonia II Środa Wlkp.
Pogoń Książ Wlkp. - Las Puszczykowo
Orkan Objezierze - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
FCL OSiR Przeźmierowo - Kłos Gałowo
Kolegium Sędziów WZPN - Orkan Konarzewo
Dąb Bolewice - Zieloni Lubosz
Orzeł Rostarzewo - Korona Bukowiec
Promień Opalenica - NKS Niepruszewo
Lipno Stęszew - Stella Luboń
Lech Old-boy Poznań - Szturm Junikowo Poznań
Najnowsze aktualności
-
31.10.2009
Walka o utrzymanie się w czołówce
Ostatnia ligowa kolejka bardzo wyrównała różnicę punktową dzielącą drużyny z czołówki tabeli. Przegrane Polonii w Luboniu, a także Leśnika w Komornikach spowodowały, że Nordenia awansowała na drugie miejsce, a pierwszą trójkę dzieli tylko jeden punkt.
-
25.10.2009
Trampkarze I wygrywają na zakończenie
Na swój ostatni mecz ligowy w tym roku Trampkarze I udali się do Gniezna. Pierwsze spotkanie między tymi drużynami zakończyło się pewnym zwycięstwem naszej drużyny 6:1, dlatego też nasi chłopcy jechali tam po pewne wydawałoby się 3 punkty.
-
26.10.2009
Podsumowanie XII kolejki
Ostatni weekend nie był najlepszy w wykonaniu naszej pierwszej drużyny. Mimo, że chłopacy nie zagrali najgorszego meczu musieli uznać wyższość Lubońskiego FC. Niestety proste i niewymuszone błędy w grze obronnej spowodowały, że poloniści wrócili do Środy bez punktów.
-
24.10.2009
Pechowa ostatnia minuta w Ostrowie
W sobotę 24 października w ramach 12 kolejki Wiwlkopolskiej Ligi Juniorów Starszych nasz zepół udał się na mecz do Ostrowa. Przy pochmurnej pogodzie oraz na bardzo grząski, zalanym boisku Poloniści zremisowali z gospodarzami Ostrovią Ostrów Wlkp. 2:2.






















































