25.09.2012
Zapowiedź IV rundy Pucharu PolskiJuż w środę rozegrana zostanie czwarta runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego. Do gry dołączyły zespoły z klasy okręgowej.
Wśród 24. drużyn najliczniejszą grupę stanowią A-Klasowcy, których jest 13. Sześć zespołów rozpoczyna przygodę z pucharem, a trzy to ekipy z klasy B. Stawkę uzupełniają dwie drużyny niezrzeszone.
Najtrudniej w wywalczeniu awansu wydaje się że będzie miał Szturm Junikowo Poznań, który trafił na ubiegło sezonowego półfinalistę Lecha Poznań Oldboy. W tej edycji Lechici także chcą zajść wysoko i nie biorą innego rezultatu jak zwycięstwo pod uwagę.
Łatwo nie będą minęli również gracze Promienia Opalenica. B-Klasowcy trafili bowiem na grające w klasie okręgowej NKS Niepruszewo.
W innych meczach losy awansu są sprawa otwartą.
Pary IV rundy Pucharu Polski
LKS Kicin - Polonia Poznań
Pelikan Niechanowo - Vitcovia Witkowo
Czarni Czerniejewo - Polonia II Środa Wlkp.
Pogoń Książ Wlkp. - Las Puszczykowo
Orkan Objezierze - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
FCL OSiR Przeźmierowo - Kłos Gałowo
Kolegium Sędziów WZPN - Orkan Konarzewo
Dąb Bolewice - Zieloni Lubosz
Orzeł Rostarzewo - Korona Bukowiec
Promień Opalenica - NKS Niepruszewo
Lipno Stęszew - Stella Luboń
Lech Old-boy Poznań - Szturm Junikowo Poznań
Najnowsze aktualności
-
07.11.2009
Pojedynek na remis
W kolejnym meczu czwartoligowym drużyna Polonii Środa zmierzyła się z Dyskobolią Grodzisk Wlkp. Spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 1:1. Bramkę z rzutu karnego dla naszego zespołu zdobył Marcin Duchała . Zdobywcą gola dla drużyny rywali był Bartosz Śpiączka .
-
06.11.2009
Mecze młodzieży i II drużyny
Nadchodzący weekend przynosi nam również spotkania drużyn juniorskich, młodzików, a także II drużyny. Każda z ekip ma jeszcze coś do ugrania i udowodnienia.
-
05.11.2009
Zapowiadają się wielkie emocje w sobotę !!!
Już w najbliższą sobotę o godz. 14.00 dojdzie do kolejnego bardzo interesującego pojedynku. Na przeciw siebie wyjdą ekipy Polonii Środa Wielkopolska i Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski.
-
04.11.2009
Historia Polonii cz. 3 ? lata powojenne
Dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić odradzanie się klubu Polonia po II Wojnie Światowej. Ostatnie dwa tygodnie poświeciliśmy na ukazanie specyfiki średzkiej piłki w dwudziestoleciu międzywojennym (cz. 2), a także początkach naszego klubu sięgających 1919 r. (cz.1).
-
02.11.2009
XIII kolejka szczęśliwa dla Polonii
Miniony weekend przyniósł wiele niespodzianek. Drużyny z czołówki tabeli pogłubiły punkty, co skrzniętnie wykorzystała średzka Polonia, która po 3 tygodniach wraca na fotel lidera.
-
02.11.2009
Porażka mimo prowadzenia do przerwy
W sobotę 31 października juniorzy starsi udali się na pojedynek z zespołem Poznaniaka Poznań. Mecz odbył się w Poznaniu na boisku ze sztuczną trawą przy sztucznym oświetleniu. Bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek zakończył się niestety porażką naszej drużyny 6:3, mimo prowadzenie do przerwy 2:3.
























































