OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

24.08.2012

Zapowiedź 4. kolejki III ligi

Czwartą kolejkę spotkań rozgrają w najbliższy weekend drużyny występujące w trzeciej lidze grupie kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.

W Wągrowcu najbliższy rywal naszej Polonii spotka się z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Obie drużyny jeszcze nie przegrały żadnego spotkania, ale to goście zajmują wyższe miejsce w tabeli z czterema punktami przewagi. Miejscowi wszystkie swoje trzy mecze zremisowali i jedynym ich sobotnim celem jest zdobycie trzech punktów.

W Dopiewie tamtejszy GKS podejmie beniaminka z Solca Kujawskiego. Wyżej w tabeli znajduje się Unia, która ma rozegrane tylko dwa mecze. GKS błysną formą jak na razie tylko w meczu z Notecianką Pakość. Chęć na zwycięstwo w tym spotkaniu mają zapewne gospodarze jak i goście.

Do ciekawego spotkania dojdzie w Świeciu, gdzie miejscowa Wda zagra z Sokołem Kleczew. Obie drużyny w pierwszych meczach prezentują wysoki poziom. Wda z kompletem zwycięstw zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, natomiast Sokół w dwóch spotkaniach zgromadził cztery punkty.

W cieniu tragedii rozegrany zostanie mecz w Trzciance pomiędzy Lubuszaninem, a Górnikiem Konin. We wtorek 21 sierpnia zmarł Damian Baranowski - niespełna 16 letni piłkarz Lubuszanina występujący w drużynie juniorów tego klubu. Dzień wcześniej miał wypadek podczas jazdy na skuterze.

Do Leszna wybierze się Pogoń Mogilno. Dla obu drużyn będzie to szansa za zdobycie pierwszego kompletu punktów. Jak na razie poloniści jak i pogoniści na swoim koncie zgromadzili po jednym „oczku” wywalczonym w meczach przeciwko naszej Polonii.

Ostatni w tabeli Piast Kobylin będzie podejmował na własnym boisku trzecią w tabeli Unię Swarzędz. Dla miejscowych będzie to kolejna szansa na wywalczenie pierwszych punktów w tym sezonie. Unici dotychczas rozegrali tylko jeden mecz wyjazdowy w którym wysoko ulegli Wdzie Świecie 1:4, skuteczni byli natomiast na własnym boisku pokonując GKS Dopiewo 2:1 i Cuiavię Inowrocław 3:0.

W derbach województwa Kujawsko-Pomorskiego Cuiavia Inowrocław zagra przed własną publicznością z Notecianką Pakość. Faworytem tego meczu wydają się być gracze z Inowrocławia, którzy spisują się w tym sezonie lepiej. Notecianka gra jak na razie słabo i jeśli nie poprawi swojej gry to ponownie będzie walczyć o utrzymanie.

Terminarz 4. kolejki III ligi

sobota, 25.08.2012

Luboński KS Fogo Luboń - Polonia Środa Wlkp. 12:00 
Nielba Wągrowiec - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 17:00 
GKS Dopiewo - Unia Roszak Solec Kujawski 16:00 
Wda Świecie - Sokół Kleczew 16:00 
Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość 12:00 
Piast Kobylin - Unia Swarzędz 11:00 
Lubuszanin Trzcianka - Górnik Konin 16:00

niedziela, 26.08.2012

Polonia Leszno - Pogoń Mogilno 16:00

Najnowsze aktualności

  • 19.10.2025

    Porażka rezerw

    W niedzielne przedpołudnie zespół rezerw Polonii Środa podejmował na własnym boisku LKS Ślesin. Pierwotnie mecz miał się odbyć na boisku w Ślesinie ale na prośbę zespołu gości został przeniesiony do  Środy Wlkp.

  • 17.10.2025

    Akademia: Zapowiedź (18/19.10.2025)

    Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniach 18/19 października 2025.

  • 15.10.2025

    Transmisja z Tłuchowa

    W trzynastej kolejce sezonu 2025/26 piłkarze Polonii Środa zmierzą się w Tłuchowie z zespołem miejscowej Tłuchowi. Nasza klubowa telewizja także z tego meczu przeprowadzi bezpośrednią transmisję na którą już teraz zapraszamy.

    Startujemy w sobotę 18 października o godzinie 13:50

    Transmisja oczywiście z komentarzem

    Realizacja transmisji:

    PoloniaTV

    Łukasz Szarzyński

  • 15.10.2025

    Pierwsza w historii wyprawa do Tłuchowa

    W trzynastej kolejce rozgrywek trzeciej ligi piłkarze Polonii Środa udadzą się do Tłuchowa na pojedynek z absolutnym beniaminkiem na tym poziomie rozgrywkowym miejscową Tłuchowią. Dla lidera rozgrywek ligowych będzie to kolejne ważne spotkanie. Po pierwsze wygrana utrzyma Polonię Środa na fotelu lidera, a po drugie kolejne trzy punkty podtrzymają i przedłużą passę wygranych w lidze meczów z rzędu która obecnie wynosi pięć spotkań.

  • 13.10.2025

    Akademia: Rozgrywki bezwynikowe WZPN (11/12.10.2025)

    Raport z rozgrywek bezwynikowych WZPN drużyn akademii w dniach 11/12 października 2025.

  • 13.10.2025

    Porażka z Medykiem w końcówce (Dziewczyny)

    Bardzo bliskie urwania punktów Medykowi II Konin były trampkarki Polonii Środa. Nasz zespół prowadził po trafieniu Julii Moczyńskiej, ale piłkarki z Konina szybko wyrównały. Remis utrzymywał się niemal do końca meczu, ale w 77. minucie rywali zdobyły gola na wagę trzech punktów. W 3. lidze okręgowej młodzików D1 nasze dziewczyny przegrały 0:6 z Polonią II Poznań.

  • 13.10.2025

    Porażka z niebieskim Lechem (2014)

    Polonia 2014 w sobotę po ciekawym spotkaniu przegrała 1:3 (1:1) z wiceliderem rozgrywek 1. ligi wojewódzkiej D2 - Lechem Poznań Niebieskimi. Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Aleksander Szymoniak. Drugi zespół dwukrotnie w ostatnich dniach rywalizował z Lechem Poznań/Łubowo. Na własnym boisku Poloniści przegrali 5:7, by w rewanżu wygrać aż 10:3.

  • 13.10.2025

    Dwa zwycięstwa młodzików (2013)

    Nareszcie oba zespoły rocznika 2013 mogły zaliczyć weekend do udanych po komplecie zwycięstw. Pierwsza drużyna w Błażejewku wygrała 4:0 (1:0) ważne w kontekście walki o utrzymanie spotkanie z AP Obroniki. Do bramki rywali trafiali Sebastian Ciszewicz, Leon Jacków, Kacper Fiołka oraz Jakub Przybyłek. Drugi zespół na wyjeździe wygrał 3:1 (2:0) z Victorią Września po dwóch golach Michała Jakubiaka i jednym Wojciecha Lepczyńskiego.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.