OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

30.04.2012

Zapowiedź 24. kolejki III ligi

Po dwóch odpoczynku piłkarze trzecioligowych klubów ponownie wyjdą walczyć na boiska o kolejne ligowe punkty.

W hicie kolejki lider tabeli Lech Rypin zmierzy się na własnym boisku z zajmująca druga lokatę średzką Polonią. Więcej o tym meczu przeczytać można klikając tutaj. Sokół Kleczew podejmować będzie przed własną publicznością Cuiavią Inowrocław. Gospodarze w ostatnim meczu uratowali jeden punk w końcówce spotkania, natomiast goście pewnie pokonali 4:0 Spartę Brodnica.

Do ciekawego starcia dojdzie na stadionie w Swarzędzu, gdzie miejscowa Unia spotka się z GKS-em Dopiewo. Unici po wysokiej porażce w Trzciance na pewno będą chcieli zwyciężyć, natomiast GKS najpierw przegrał w finale z czwartoligowym Lubońskim KS Fogo Luboń, a następnie w sobotę z Sokołem Kleczew w ostatnich piętnastu minutach dał sobie odebrać zwycięstwo.

W Pakości walcząca o utrzymanie Notecianka Pakość spotka się z Górnikiem Konin. Zwycięstwo gospodarzy pozwoli im oddalić się od strefy spadkowej i da spokój w kolejnych meczach.

Znajdująca się w trudnej sytuacji Polonia 1912 Leszno podejmie na własnym stadionie Wdę Świecie. Faworytem tego spotkania wydają się być goście, ale poloniści na własnym boisku łatwo punktów nie oddają.

W Koronowie dojdzie do starcia zdegradowanej już praktycznie Victorii i słabo grającej wiosna Unii Janikowo. Przyjezdni nie wygrali jeszcze wiosną żadnego spotkania.

Do Kobylina wyjedzie Lubuszanin Trzcianka, który podwoili odzyskuje formę. Piast natomiast zajmuje miejsce w środku tabeli i jak na razie nie zagraża mu spadek. Trzy punkty walkowerem otrzyma Sparta Brodnica, która miała się spotkać z Chemikiem Bydgoszcz.

Terminarz 24. kolejki:

wtorek, 1.05.2012
16:00 Unia Swarzędz - GKS Dopiewo
16:00 Lech Rypin - Polonia Środa Wielkopolska
16:00 Piast Kobylin - Lubuszanin Trzcianka
17:00 Notecianka Pakość - Górnik Konin
12:00 Polonia 1912 Leszno - Wda Świecie
16:00 Victoria Koronowo - Unia Janikowo
BKS Sparta Brodnica - Chemik Bydgoszcz 3:0 w.o.

środa, 2.05.2012
17:00 Sokół Kleczew - Cuiavia Inowrocław

Najnowsze aktualności

  • 04.04.2022

    Pewne zwycięstwo w Komornikach (2003/2004)

    Zespół juniorów starszych odniósł pewne zwycięstwo w meczu ligowym z Orłami Komorniki. Choć Poloniści już w drugiej minucie stracili bramkę to szybko wyrównali wynik, a następnie wyszli na prowadzenie, które powiększali z upływem czasu.

  • 04.04.2022

    Wyniki ligowe akademii (2-3 kwietnia)

    Większość zespołów akademii ma już za sobą pierwsze mecze w rundzie wiosennej. Poniżej prezentujemy wyniki ligowych zmagań Polonistów z minionego weekendu. Spośród drużyn rywalizujących w ligach wojewódzkich - trzy odniosły zwycięstwa, jedna zremisowała i jedna musiała przełknąć gorycz porażki.

  • 02.04.2022

    Znowu to zrobili

    W kolejnym spotkaniu trzeciej ligi grupy drugiej piłkarze Polonii Środa udali się do województwa kujawsko pomorskiego na pojedynek z przedstawicielem tego województwa zespołem Unii Janikowo. Rozpędzona udanym początkiem rundy Polonia Środa miała apetyty na kolejny komplet punktów.

  • 01.04.2022

    Transmisja z Janikowa

    W porozumieniu z Unią Janikowo z meczu 22 kolejki III ligi grupy 2 pomiędzy właśnie Unią Janikowo, a Polonią Środa Wlkp. przeprowadzimy transmisję na żywo którą zrealizuje nasza telewizja klubowa. Już teraz Was zapraszamy przed monitory, telewizory lub komórki. 

     

  • 31.03.2022

    Kolejny mecz rezerw w Środzie

    W niedzielę kolejne spotkanie domowe rozegra zespół rezerw Polonii Środa. Tym razem zespół duetu trenerskiego Grześkowiak – Maźwa zmierzy się z Avią Kamionki.

  • 31.03.2022

    W Pucharze Polski z Kotwicą

    Kotwica Kórnik będzie rywalem Polonii Środa w 1/8 finału Wielkopolskiego Pucharu Polski ‼️

  • 31.03.2022

    Plan gier akademii (2-3 kwietnia)

    Prezentujemy harmonogram gier zespołów akademii KS Polonia Środa Wielkopolska na weekend 2-3 kwietnia 2022 roku. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny do kibicowania młodym Polonistom.

  • 30.03.2022

    Ligowa inauguracja młodziczek (2009)

    W pierwszym ligowym turnieju młodziczek Polonistki wywalczyły siedem punktów. Podopieczne Waldemara Przysiudy i Karoliny Puzdrakiewicz pokonały Juna-Trans Stare Oborzyska (1:0) oraz PKS Racot (3:0), zremisowały bezbramkowo z Medykiem Konin i przegrały z AZS UAM Poznań (0:3).

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.