19.04.2012
Zapowiedź 22. kolejki III ligiW sobotę i niedzielę rozegrana zostanie 22. kolejka III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
Lider tabeli Lech Rypin będzie podejmował przed własną publicznością drużynę Piasta Kobylin. Po ostatnich stratach punktowych rypinianie na pewno będą chwili zwyciężyć by nie opuści pierwszego miejsca w tabeli. Zajmujący dziewiąta lokatę Piast na pewno łatwo meczu nie odpuści i będzie chciał sprawić niespodziankę.
Do ciekawego spotkania dojdzie w Kleczewie, gdzie miejscowy Sokół zmierzy się z Lubuszaninem Trzcianką. Oba zespoły ostatnio trochę zawodzą i będzie to dla nich okazja by udowodnić że był to jedynie słabszy okres.
Do Brodnicy wybierze się GKS Dopiewo, które w ostatnim meczu zremisowało z Notecianką Pakość. Sparta pokonała natomiast Lubuszanina Trzciankę i zapewne będzie chciała zdobyć kolejne punkty, które mogą jej pomóc w utrzymaniu trzecioligowego bytu.
Słabo grająca w rundzie wiosennej Unia Janikowo podejmie na własnym boisku Wdę Świecie. Goście po pokonaniu Lecha Rypin na pewno nie będą chcieli spocząć na laurach. Przed słabo dysponowaną Unią czeka więc ciężkie zadanie.
Praktycznie zdegradowana już Victoria Koronowo spotka się u siebie z Górnikiem Konin. Faworytem tego meczu są koninianie, którzy jeśli nie zlekceważą rywala na pewno zainkasują trzy punkty.
Ciekawie może być w Pakości, gdzie Notecianka podejmować będzie Cuiavię Inowrocław. Przyjezdni plasują się w środku ligowej tabeli i mają dziewięć punktów przewagi nad Notecianką, która znajduje się w strefie spadkowej. Gospodarze muszą zdobywać punkty by nie opuścić trzecioligowej stawki.
Zwycięstwo walkowerem zanotuje natomiast Polonia 1912 Leszno, która miała się zmierzyć z Chemikiem Bydgoszcz.
22. kolejka III ligi:
sobota, 21.04.2012
16:00 Lech Rypin - Piast Kobylin
12:00 Sokół Kleczew - Lubuszanin Trzcianka
15:00 BKS Sparta Brodnica - GKS Dopiewo
16:00 Notecianka Pakość - Cuiavia Inowrocław
16:00 Unia Janikowo - Wda Świecie
niedziela, 22.04.2012
15:00 Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz
16:00 Victoria Koronowo - Górnik Konin
Polonia 1912 Leszno - Chemik Bydgoszcz 3:0 w.o.
Najnowsze aktualności
-
18.12.2025
M. Rozmarynowski: Zachowajmy pokorę i cierpliwość
Zapraszamy Was na rozmowę z trenerem Polonii Środa Maciejem Rozmarynowskim w której podsumujemy dokonania naszego zespołu w rundzie jesiennej sezonu 2025/26.
-
18.12.2025
Piłkarze mają głos…
Jesteście ciekawi jak piłkarze Polonii Środa Wlkp. oceniają rundę jesienną sezonu 2025/26 w swoim wykonaniu? Zatem oddajemy naszym piłkarzom…
-
16.12.2025
Plan zimowych sparingów Polonii Środa
Piłkarze Polonii Środa od piątku 5 grudnia przebywają na zasłużonych urlopach ale nie oznacza to że sztab szkoleniowy naszego zespołu nie myśli już o rundzie wiosennej obecnego sezonu.
-
15.12.2025
HPP: Polonia liderem po dwóch turniejach (2013)
Polonia 2013 pozostaje liderem grupy B po drugim turnieju z cyklu Halowego Pucharu Prezesa WZPN, który rozgrywany był w Golinie. Nasz zespół, rywalizujący w strefie konińskiej, tym razem rozpoczął od porażki z APR Lampart Jarocin, następnie raz zremisował, a potem odniósł trzy zwycięstwa.
-
15.12.2025
Futsal: Polonia U-19 awansowała do II fazy (2008/2009)
Polonia 2008/2009 awansowała do II fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19 w futsalu! Nasz zespół, który rywalizował z rocznikiem 2007, z siedmioma punktami zajął 2. miejsce i wywalczył awans do drugiego etapu, który rozgrywany będzie 6 stycznia.
-
15.12.2025
Futsal: Polonia U-15 awansowała do III fazy (2011)
Polonia 2011 awansowała do III fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu! W średzkiej hali Kobra Arena nasz zespół wygrał dwa mecze, jeden zremisował i raz przegrał. Turniej ostatniej III fazy eliminacji rozegrany zostanie 6 stycznia.
-
15.12.2025
Składy lig wojewódzkich w rundzie wiosennej 2025/2026
Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej opublikował składy składy grup 1. i 2. lig wojewódzkich w kategoriach junior, trampkarz oraz młodzik. Tym samym swoich rywali w rozgrywkach ligowych poznały Polonia 2009, Polonia 2010 I, Polonia 2010 II, Polonia 2011, Polonia 2012, Polonia 2013 oraz Polonia 2014.
-
09.12.2025
Polonia piąta w SBG Cup (2012)
Polonia 2012 zajęła piąte miejsce w weekendowym turnieju SBG Jarocin Cup. Nasz zespół w fazie eliminacyjnej zajął drugie miejsce w grupie B za plecami Śląska Wrocław i awansował do fazy finałowej, by stanąć do walki o medale. W ćwierćfinale Poloniści przegrali 1:4 z Arkonią Szczecin i pozostała im walka o miejsca 5-8. Następnie nasz zespół wygrał 2:1 z Talentem Warszawa, a w meczu o 5. miejsce pokonał Gwardię Koszalin.
























































