OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

28.06.2023

Zakończyli sezon grą z rodzicami (2010)

W sobotę zespół młodzików starszych zakończył sezon 2022/2023. Zawodnicy drużyny, która wywalczyła awans do II ligi okręgowej w ramach zakończenia zagrali mecz przeciwko swoim rodzicom, a po jego zakończeniu wspólnie podsumowali miniony sezon.

Po powrocie z turnieju w Dolsku młodzików czekało jeszcze jedno wyzwanie, a mianowicie mecz Zawodnicy vs Rodzice. Po młodych piłkarzach było widać, że sporo sił kosztował ich turniej, z kolei rodzicom to w żadnym wypadku nie przeszkadzało. W pierwszej części to rodzice byli stroną dominującą i było widać, że większość z nich miała lub nadal ma do czynienia z piłką nożną. W drugiej odsłonie spotkania do głosu zaczęli dochodzić młodzi piłkarze Polonii, którzy w końcowym rozrachunku doprowadzili do sprawiedliwego remisu. Mamy z kolei z trybun głośno dopingowały obie drużyny. Po rozegranym meczu wszyscy po małej przerwie udali się na wspólne zakończenie, które bardzo sprawnie zorganizowali rodzice.


Po rozegranym meczu, wszyscy udali się na zakończenie, podczas którego trener podziękował za współpracę zarówno chłopakom jak i rodzicom. Po podziękowaniach nadszedł czas na pogratulowanie i wręczenie każdemu zawodnikowi medalu za wywalczony awans do II ligi okręgowej. Po części oficjalnej zawodnicy wraz z rodzicami usiedli do wspólnego grillowania.


Patryk Słomczyński, trener: Chciałbym podziękować zarówno zawodnikom jak i rodzicom za cały sezon współpracy. Zawodnikom za pełne zaangażowanie i zostawienie „serducha” w każdej jednostce treningowej i w każdym rozegranym meczu. Obok zaangażowania była także bardzo wysoka frekwencja treningowa, sięgająca średnio 90%. To pokazuje jak ważna jest piłka nożna w życiu każdego grającego chłopaka w tej grupie. Natomiast -rodzicom dziękuję za udaną współpracę, a także wsparcie jakie okazali swoim synom podczas całego sezonu. To wsparcie widoczne było także na każdym meczu, gdzie rodzice Polonii byli najliczniejszą grupą. Życzę sobie, a także całej grupie Polonii Środa II, o takie samo profesjonalne podejście i zaangażowanie w przyszłym sezonie. A całej rodzinie Polonii spokojnego wypoczynku podczas trwających urlopów.

Najnowsze aktualności

  • 18.10.2022

    3. miejsce w Pro-Turnieje Super Cup! (2013)

    Orlicy młodsi Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2013) zajęli trzecie miejsce w międzynarodowym turnieju piłkarskim U10 Pro-Turnieje Super Cup 2022 w Licheniu Starym, w którym udział brało aż 45 drużyn z Polski, Ukrainy, Litwy i Szwecji. Wśród uczestników było aż 11 zespołów z polskiej Ekstraklasy! Pomimo to Polonia zajęła niesamowite 3. miejsce i była jedyną drużyną, która nie przegrała żadnego meczu! Turniej zwyciężył Raków Częstochowa.

  • 18.10.2022

    Bez punktów w Częstochowie

    W niedzielę od samego rana zespół kobiet Polonii Środa ruszył w podróż  na spotkanie ligowe z dziewczynami Skry Ladies Częstochowa. Mecz był rozgrywany w Konopiskach.

  • 17.10.2022

    Wysoka porażka juniorek z Medykiem (2008)

    Wysokiej porażki doznały juniorki Polonii Środa Wielkopolska w domowym starciu z Medykiem Konin. Nasz zespół, składający się w większości z zawodniczek urodzonych w 2010 roku, przegrał 0:17 ze starszymi i bardziej doświadczonymi rywalkami. Godnego uwagi wyczynu dokonała Paula Wawrzyniak, która pokonała naszą bramkarkę aż 14 razy.

  • 17.10.2022

    Porażka i zwycięstwo młodzików (2011)

    W meczu 10. kolejki I ligi wojewódzkiej młodzików młodszych Polonia Środa Wielkopolska przegrała 1:4 (1:2) z UKS AP Reissa Jarocin, a jedyną bramkę dla podopiecznych Kamila Kudły i Kornela Ladrowskiego strzelił Piotr Nowaczyk. Drugi zespół w I lidze okręgowej wygrał 4:2 z Victorią Września. Choć nasz zespół prowadził do przerwy prowadził już 3:0 to emocji nie brakowało. Hat-trickiem w pierwszej połowie popisał się Ksawery Duchała!

  • 17.10.2022

    Pora na Cartusię Kartuzy

    Przed piłkarzami Polonii Środa Wielkopolska jeden z najdłuższych ligowych wyjazdów w tym sezonie. W sobotę 22 października nasz zespół uda się do Kartuz by zmierzyć się z tamtejszym zespołem Cartusi. Rywale w III lidze występują od tego sezonu a to za sprawą przejęcia licencji od zespołu GKS Przodkowo.

  • 17.10.2022

    Pewne zwycięstwo z Poznaniakiem (2010)

    W spotkaniu 9. kolejki I ligi okręgowej młodzików starszych Polonia Środa Wielkopolska wygrała 4:1 z Poznaniakiem Poznań, choć do przerwy przegrywała 0:1. Poloniści w dalszym ciągu liczą się w walce o awans i ligi wojewódzkiej, znajdując się za plecami UKS-u Śrem. Drugi zespół w II lidze okręgowej po emocjonującym meczu zremisował 4:4, tracąc dwa gole w ostatnich minutach. W III lidze okręgowej Polonia po ciekawym meczu przegrała 0:2 (0:1) z Wartą II Śrem, choć walka toczyła się do ostatnich minut - decydującego gola rywale strzelili w 58. minucie.

  • 17.10.2022

    Zwycięstwa z Wartą i Victorią (2009)

    W meczu 9. kolejki I ligi okręgowej Polonia Środa Wielkopolska po trudnym pojedynku wygrała 3:0 (1:0) z Wartą Śrem. Następnego dnia swój mecz III ligi okręgowej rozgrywała druga drużyna, która wygrała 7:0 (4:0) z drugim zespołem Victorii Września. Obie drużyny prowadzą w swoich rozgrywkach!

  • 17.10.2022

    Czteropak Mikołaja Kowalskiego z Amber Kalisz (2008)

    W meczu 11. kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy starszych Polonia Środa Wielkopolska wygrała 4:0 (2:0) z Akademią Sportu Amber Kalisz. Wszystkie cztery bramki dla średzkiego zespołu strzelił Mikołaj Kowalski! Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Polonia ma osiem punktów przewagi nad drugim KKS-em 1925 Kalisz.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.