OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

24.05.2016

Żaki wygrały grupę mistrzowską (2008)

W sobotę 21 maja żaki młodsze 2008 rocznik wyjechały wcześnie rano na ostatni mistrzowski turniej do Baranowa. Poloniści przed tym turniejem mieli pierwsze miejsce w grupie i do szczęścia czyli zajęcia pierwszego miejsce na koniec rozgrywek  brakowało im 4 punkty z 9 możliwych do zdobycia. Drużyna stanęła na wysokości zadania i wygrała dwa mecze i jeden przegrała.

Zaczęło się od porażki z Akademią Reissa 2:0. Na drugi mecz Poloniści wyszli bardzo zmobilizowani i pewnie wygrali 3:1 z Sucharami Suchy Las, który też walczył o pierwsze miejsce. Do szczęścia brakowało bardzo mało, wystarczyło wygrać w trzecim meczu z Błękitnymi Owińskami którzy znajdowali się na ostatnim miejscu. Poloniści wygrali z nimi 2:0. Po tym spotkaniu nastąpiła duża radość młodych Polonistów którzy zasłużenie zajęi pierwsze miejsce w grupie mistrzowskiej. W rozegranych czterech turniejach mistrzowskich młodzi zawodnicy odnieśli siedem zwycięstw, cztery remisy i jedną porażkę z bilansem bramkowym: w 12 spotkaniach strzelili 30 goli i stracili tylko 10.

Polonia zagrała w składzie: Leon Matuszek, Marcin Ratajczak, Patryk Karczewski, Piotr Kamiński, Franciszek Wiczyński, Miłosz Cichowlas, Jakub Pawlaczyk, Aleksander Pawluczuk, Wiktor Motyl i Hubert Kujawa.

 

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.