31.05.2022
Zagrali ligowo z Wartą Śrem (2011)
W sobotę zawodnicy rocznika 2011 Polonii Środa Wielkopolska rozegrali mecz ligowy z Wartą Śrem.
Podczas meczu z Wartą Śrem zawodnicy Polonii Środa Wielkopolska zaprezentowali ofensywny styl gry, co doprowadziło do wielu strzeleckich okazji. Poloniści korzystali z elementów wyuczonych podczas jednostek treningowych tj. podanie, przyjęcie piłki i strzał na bramkę. W ostatecznym rozrachunku Warciarze okazali się skuteczniejsi i wygrali spotkanie.
Polonia - Orlik E1 II (2011)
III liga okręgowa E1 - grupa V (RW)
28 maja 2022, godz. 12:00 - Śrem
Warta II Śrem -:- Polonia II Środa Wielkopolska
Polonia: Oleksandr Bondarenko, Jakub Ciesielski, Ksawery Duchała, Szymon Durkiewicz, Krzysztof Kaźmierczak, Hubert Kurka, Mateusz Kurka, Marcel Łuczak, Bartosz Nyczak, Adam Peiner.
trener: Kornel Ladrowski.
Najnowsze aktualności
-
03.04.2023
Niedzielna gra wewnętrzna (2013)
W niedzielny poranek w ramach gry weekendowej nasze Orliki Młodsze Polonii rozegrały grę wewnętrzną w hali Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki. Podczas 90 minut gry było dużo zabawy ale też i dobrej piłki.
-
03.04.2023
Gry kontrolne orlików i żaków (2013 i 2014)
We wtorek i w czwartek w ramach gier kontrolnych nasze Orliki Młodsze Polonii Środa rozegrały mecze z chłopcami rok młodszymi czyli zespołami Żaków Starszych Polonii rocznika 2014.
-
03.04.2023
Trójmecz z Kłosem i Zawiszą (2012)
W sobotnie popołudnie zawodnicy grupy drugiej Orlików Starszych udali się do Zaniemyśla by rywalizować z zespołami Kłosa Zaniemyśl i Zawiszy Dolsk w towarzyskim trójmeczu.
-
03.04.2023
Turniej w Mosinie (2014)
W niedzielę 02.04.2023r. podopieczni trenera Radosława Piotrowskiego rozegrali mecze w ramach turnieju ligowego pod egidą Wielkopolskiego ZPN.
-
03.04.2023
Pewna wygrana juniorów (2006)
W sobotni poranek zawodnicy juniorów młodszych naszego klubu podejmowali na własnym boisku zespół Ostrovii Ostrów Wielkopolski.
-
03.04.2023
Bez punktów w Skokach (2011)
W sobotę 1 kwietnia, drugą kolejkę ligową rozegrali młodzicy młodsi występujący w drugiej lidze okręgowej. Tego dnia udaliśmy się na najdalszy wyjazd w tej lidze czy na mecz do Skoków.
-
03.04.2023
Piątoligowe derby dla Kłosa
W sobotę drugi zespół Polonii Środa mierzył się w pojedynku derbowym z lokalnym rywalem Kłosem Zaniemyśl.
-
01.04.2023
Cenne trzy punkty w derbach
W sobotę 1 kwietnia piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozgrywali kolejne spotkanie ligowe sezonu 2022/23. Do naszego miasta przyjechał zespół Jaroty Jarocin a kibice od początku tygodnia ostrzyli sobie zęby na derbowy pojedynek. Bo mimo że Jarota w tabeli znajduję się w dolnych rejonach to derby zawsze rządzą się swoimi prawami a w zawodnikach takie mecze uwalniają dodatkowe pokłady energii.


























































