15.08.2014
Zagrają rezerwy, juniorzy i młodzicyW ten weekend po za meczem pierwszego zespołu w III lidze kujawsko pomorsko wielkopolskiej swoje spotkania rozegrają także pozostałe grupy naszej sekcji.
W sobotę o godzinie 10:00 na boiskach Centrum Treningowego Polonii młodziki młodsze pod wodzą trenera Marusza Kułaka zmierzą się z Wartą Poznań. Będzie to pierwsze spotkanie towarzyskie tego zespołu po powrocie z obozu.
Także w sobotę o godzinie 11:00 pierwszy mecz ligowy w lidze juniorów młodszych rozegrają podopieczni Ireneusza Janickiego. Ich rywalem będzie drużyna Nielby Wągrowiec.
W niedzielę 17 sierpnia o godzinie 11:00 kolejne spotkanie towarzyskie rozegrają rezerwy Polonii Środa. Ich rywalem będzie występujący w B klasie zespół Avii Kamionki. Będzie to już piąte spotkanie podopiecznych trenera Czesława Owczarka przed zbliżającymi się rozgrywkami A klasy.
Już teraz wszystkich serdecznie na te spotkania zapraszamy a o ich wynikach na pewno poinformujemy na naszej stronie internetowej.
Najnowsze aktualności
-
29.01.2013
Sparingi i transfery w 3 lidze (2)
Podobnie jak w poprzednim tygodniu przygotowaliśmy dla Was raport z przygotowań ligowych rywali Polonii. Poniżej prezentujemy wyniki meczów towarzyskich oraz zmiany kadrowe.
-
29.01.2013
20. urodziny Przemysława Pietrzaka
Dziś, 29 stycznia swoje 20. urodziny obchodzi bramkarz Polonii Środa Wielkopolska - Przemysław Pietrzak.
-
28.01.2013
Pierwszy dzień obozu w obiektywie
Tradycyjnie nasz klubowy fotograf Czesław Kościelski przygotował dla Was interesującą galerię zdjęć. Na 27 fotografiach zobaczyć możecie pierwszy dzień obozu dochodzeniowego polonistów.
-
28.01.2013
Polonia rozpoczęła obóz
Podopieczni trenera Czesława Owczarka rozpoczęli dziś czterodniowy obóz dochodzeniowy. Średzianie odbyli dwa treningi oraz badali krew.
-
28.01.2013
Polonia rozpoczyna obóz dochodzeniowy
Dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozpoczną czterodniowy obóz dochodzeniowy. Poloniści pod okiem Czesława Owczarka będą trenować dwa razy dziennie.
-
27.01.2013
2 miejsce trampkarzy w Komornikach
Zespół trampkarzy Polonii Środa Wlkp. uczestniczył 25.01.2013r w turnieju halowym w Komornikach. W turnieju grało osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasz zespół w swojej grupie trafił na drużyny: Przemysława Poznań, Komorniki i Wartę Poznań.
-
27.01.2013
Polonia TV: Polonia Środa - Polonia II Środa
Zapraszamy do obejrzenia skrótu sobotniego spotkania sparingowego pomiędzy Polonią Środa, a Polonią II Środa. Mecz zakończył się wygraną piłkarzy grających w trzeciej lidze.
-
26.01.2013
Galeria: Polonia I - Polonia II
Zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego meczu sparingowego pierwszego zespołu Polonii z drużyną rezerw. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Czesława Owczarka 3:0.





















































