10.02.2020
Wysoko pokonali UKS Śrem (2008)W sobotę 8 lutego młodzi piłkarze Polonii Środa z rocznika 2008 spotkali się w towarzyskim mecz ze starszymi o rok kolegami reprezentującymi barwy UKS -u Śrem.
Całe spotkanie toczyło się pod dyktando średzkiego zespołu który ani na chwilę nie zamierzał zwalniać. Poloniści grali wysokim pressingiem co w tym meczu przyniosło bardzo pożądane rezultaty. Ostatecznie podopieczni trenera Valerego Bahnko pokonali zespół ze Śremu 21:2.
Bramki zdobyli: Kujawa x5, Pacholski, x5, Michalak x5, Popis x2, Motyl x2, Wojciechowski x1, Jaśkowiak x1.
Polonia Środa wystąpiła w składzie: Pawlaczyk – Orwat, Idziaszek, Łopatka, Kujawa, Pacholski, Wojciechowski, Popis, Motyl, Michalak, Jaśkowiak.
Najnowsze aktualności
-
26.03.2012
Młodzicy rozegrali kolejne sparingi
W minionym tygodniu zespół młodzików Polonii Środa rozegrał dwa mecze sparingowe. W środę 21 marca Poloniści zremisowali w Swarzędzu z Unią 4:4, natomiast w sobotę 24 marca na boisku hokejowym ulegli zespołowi Gromu Golina 0:2.






















































