10.02.2020
Wysoko pokonali UKS Śrem (2008)W sobotę 8 lutego młodzi piłkarze Polonii Środa z rocznika 2008 spotkali się w towarzyskim mecz ze starszymi o rok kolegami reprezentującymi barwy UKS -u Śrem.
Całe spotkanie toczyło się pod dyktando średzkiego zespołu który ani na chwilę nie zamierzał zwalniać. Poloniści grali wysokim pressingiem co w tym meczu przyniosło bardzo pożądane rezultaty. Ostatecznie podopieczni trenera Valerego Bahnko pokonali zespół ze Śremu 21:2.
Bramki zdobyli: Kujawa x5, Pacholski, x5, Michalak x5, Popis x2, Motyl x2, Wojciechowski x1, Jaśkowiak x1.
Polonia Środa wystąpiła w składzie: Pawlaczyk – Orwat, Idziaszek, Łopatka, Kujawa, Pacholski, Wojciechowski, Popis, Motyl, Michalak, Jaśkowiak.
Najnowsze aktualności
-
07.04.2012
Wygrana młodzików z Jedynką Luboń
W Wielki Czwartek 5 kwietnia zespół młodzików rozegrał drugie w tym roku spotkanie mistrzowskie. Nasi zawodnicy udali się do Lubonie na mecz z miejscową Jedynką. Po przeciętnym spotkaniu Poloniści wygrali z gospodarzami w najmniejszym wymiarze 2:1.



























































