10.02.2020
Wysoko pokonali UKS Śrem (2008)W sobotę 8 lutego młodzi piłkarze Polonii Środa z rocznika 2008 spotkali się w towarzyskim mecz ze starszymi o rok kolegami reprezentującymi barwy UKS -u Śrem.
Całe spotkanie toczyło się pod dyktando średzkiego zespołu który ani na chwilę nie zamierzał zwalniać. Poloniści grali wysokim pressingiem co w tym meczu przyniosło bardzo pożądane rezultaty. Ostatecznie podopieczni trenera Valerego Bahnko pokonali zespół ze Śremu 21:2.
Bramki zdobyli: Kujawa x5, Pacholski, x5, Michalak x5, Popis x2, Motyl x2, Wojciechowski x1, Jaśkowiak x1.
Polonia Środa wystąpiła w składzie: Pawlaczyk – Orwat, Idziaszek, Łopatka, Kujawa, Pacholski, Wojciechowski, Popis, Motyl, Michalak, Jaśkowiak.
Najnowsze aktualności
-
06.05.2012
Zwycięstwo młodzików w Wagrowcu
W sobotę 5 maja zespół młodzików rozpoczął rundę rewanżową w grupie mistrzowskiej D-2 meczem wyjazdowym z Nielbą Wągrowiec. Przy bardzo gorącej i parnej aurze nasi młodzi zawodnicy spisali się bardzo dobrze pokonując rywala 1:0. Zwycięską bramkę dla Polonii zdobył w 20 minucie meczu Maciej Chudy.






















































