10.10.2011
Wysokie zwycięstwo z Obrą
OBRA Kościan była kolejnym przeciwnikiem juniorów starszych w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Mecz rozgrywany był na boisku OSIR-u w niedzielę , w samo południe. Nasi zawodnicy znakomicie go rozpoczęli , bo już w 2 min. objęli prowadzenie po akcji znakomicie dysponowanego duetu Leporowski – Mucha, gdzie ten ostatni po dośrodkowaniu Piotra , głową umieścił piłkę w bramce. Wydawało się , że teraz kolejne bramki to tylko kwestia czasu ale nie do końca tak się stało. Fatalna skuteczność tego dnia nie pozwoliła na to, a na dodatek rywalom udało się doprowadzić do remisu po błędzie obrońców. Na szczęście jeszcze w pierwszej połowie po strzale zza pola karnego K.Kudły Poloniści odzyskali prowadzenie i już do końca meczu go nie oddali , bowiem w drugiej połowie dał o sobie znać D. Mucha. Dwukrotnie pokonał bramkarza gości po podaniach P. Leporowskiego i tym samym skompletował hat-tricka . Jedno trafienie dołożył jeszcze B . Cechmann , który wcześniej nie mógł znaleźć drogi do bramki . W między czasie zawodnicy Obry zdobyli jeszcze dwie bramki wykorzystując błędy naszych piłkarzy ale na więcej nie było ich stać i tym samym komplet punktów pozostał w Środzie. To zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe ale w kilku sytuacjach zabrakło naszym piłkarzom zimnej krwi. Nie może zabraknąć jej za tydzień w meczu z Lechem Poznań , bo z tym przeciwnikiem będzie trzeba wykorzystać każdą okazję , którą uda się wypracować.
Z OBRĄ zagrali :
P.PIETRZAK, P. WAROT, A. PAWLAK, J. KUSIK, D. BAZIÓR , K. MIKOŁAJCZAK, K. KUDŁA, D. MUCHA , P. LEPOROWSKI, B. CECHMANN, B. PACZKOWSKI.
Na zmianę weszli :
G. FILIPIAK, K. PAWŁOWSKI, M. WICHŁACZ, D. KUBISIAK, J. SZCZEŚNIAK.
Najnowsze aktualności
-
30.08.2009
Zestaw wyników IV kolejki
Po kolejnym weekendzie gier w IV lidze grupy północnej, na czele znajduje się nadal Leśnik Margonin. Po wysokim zwycięstwie nad naszą drużyną wyprzedza on Lechie Kostrzyn, która awansowała na drugie miejsce. Na trzeciej pozycji znajduje się Polonia Środa.
-
30.08.2009
Bolesna porażka z Leśnikiem
W sobotnie popołudnie średzcy piłkarze wybrali się na mecz do Margonina , na spotkanie z miejscowym Leśnikiem , liderem IV ligi gr. północnej
-
28.08.2009
Z Margonina na żywo
W sobotę 29 sierpnia Polonia rozegra na wyjeżdzie bardzo ciekawy mecz z Leśnikiem Bro-Margo Margonin . Mecz rozpocznie się o 17.00 i kilka minut
-
26.08.2009
Wyjazdowe spotkania juniorów
W najbliższy weekend juniorzy naszego klubu wybierają się odpowiednio do Śremu i Kępna, aby rozegrać swoje kolejne mecze w rozgrywkach Wiekopolskiej Ligi Juniorów.
-
27.08.2009
Emocje w Margoninie- kto liderem po IV kolejce?
Po następnej serii spotkań, tylko jedna drużyna może dysponować kompletem punktów. Czy tym zespołem będzie Polonia Środa Wielkopolska? Wszystko wyjaśni się w sobotę przed 19.00.

























































