28.04.2025
Wysokie zwycięstwo mimo gry w osłabieniu (2008)
Wysokie zwycięstwo odniosła w niedzielę Polonia 2008, której nie przeszkodziła nawet gra w osłabieniu od 47. minuty. Do przerwy Poloniści prowadzili 3:0 po dwóch golach Wiktora Karolaka i jednym Mikołaja Szymańskiego. Tuż po przerwie czerwoną kartką za faul taktyczny został ukarany Jakub Kowalski, a goście rzut wolny zamienili na gola. Grający w osłabieniu gospodarze wbili Rawii Rawicz jeszcze cztery gole, a do siatki trafiali Serhii Pankratov, Adrian Wojciechowski oraz dwukrotnie Adam Gołaszewski.
Polonia 2008: 1. liga wojewódzka B1, gr. 2
27 kwietnia 2025, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (stadion CSiR)
Polonia Środa Wielkopolska 7:1 (3:0) Rawia Rawicz
Wiktor Karolak 10, 39, Mikołaj Szymański 12, Serhii Pankratov 65, Adrian Wojciechowski 79, Adam Gołaszewski 85, 89 - Tomasz Pokładek 48
Polonia: 1. Mateusz Kubalak - 3. Jan Gałka, 4. Juliusz Gawlikowski, 6. Jakub Kowalski, 7. Mikołaj Szymański (55, 10. Serhii Pankratov), 9. Wiktor Karolak (55, 8. Bartosz Szwałek), 14. Oleksii Steblin (55, 2. Bartosz Idziaszek), 15. Wiktor Piechowiak, 19. Adrian Wojciechowski, 22. Antoni Storozum (64, 13. Adam Gołaszewski), 23. Antoni Sobczyński (70, 18. Alan Nowakowski). Trenerzy: Dawid Kierzek oraz Marcin Duchała.
czerwona kartka: Jakub Kowalski (47. minuta, Polonia, za faul taktyczny).
Najnowsze aktualności
-
21.04.2022
Akademia: Zapowiedź weekendu 23-24 kwietnia
Prezentujemy harmonogram gier zespołów akademii KS Polonia Środa Wielkopolska na nadchodzący weekend 23-24 kwietnia 2022 roku. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny do kibicowania młodym Polonistom.
-
21.04.2022
Transmisja ze Szczecina
Zapraszamy Was na transmisję z meczu 25 kolejki III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się w Szczecinie z tamtejszym Świtem Skolwin.
-
20.04.2022
Operacja Świt
W sobotę 23 kwietnia piłkarzy Polonii Środa czeka kolejne spotkanie ligowe. Tym razem nasz zespół uda się do Szczecina na spotkanie z tamtejszym Świtem. Mecze z tym rywalem nigdy nie należały do łatwych a w Szczecinie naszemu zespołowi zawsze grało się bardzo ciężko.
-
20.04.2022
Poświąteczne trzy punkty
Póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć. To słynne piłkarskie przysłowie najlepiej odzwierciedla to, co działo się we wtorek na Stadionie Średzkim podczas meczu ligowego seniorek Polonii Środa z KS SWD Wodzisław Śląski. Było o co walczyć, bo stawką kolejne niezwykle cenne punkty ligowe.
-
19.04.2022
Turniej ligowy w Środzie Wlkp. (2012)
W Wielki Czwartek zespół Polonii Środa rocznika 2012 zainaugurował sezon turniejów ligowych. Na Stadionie CSiR współzawodniczyły zespoły Polonii, AP Oborniki, AP Reissa Poznań, Kotwicy Kórnik, Lecha Poznań oraz Warty Poznań. Podczas trzygodzinnych zmagań drużyny rywalizowały w systemie każdy z każdym.
-
19.04.2022
Zwycięstwo z Polonią Poznań
W sobotę 16.04.2022 o godz. 16.00 na boisku w Środzie Wlkp. drużyna rezerw Polonii Środy rozegrała spotkaniu w klasie okręgowej z zespołem Polonii Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środa 3-0. Bramki dla Polonii strzelili: Filip Michalak - 1, Kacper Nowak - 1, Mateusz Rosiak - 1.
-
16.04.2022
Pierwsza porażka wiosny
W meczu 24 kolejki III ligi grupy drugiej piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku Stole Gniewino.
-
15.04.2022
Porażka z Unią Swarzędz (2011)
Zespół orlików przegrał na boisku CTP 1 z Unią Swarzędz. Jedynego gola dla Polonistów strzelił Jan Marciniak. Przez dłuższy czas Poloniści przeważali na boisku i stwarzali sobie sytuacje strzeleckie, jednak byli bardzo nieskuteczni. Goście byli bardzo dobrze zorganizowani w obronie i zaskakiwali Średzian kontratakami.

























































