OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

28.04.2025

Wysokie zwycięstwo mimo gry w osłabieniu (2008)

Wysokie zwycięstwo odniosła w niedzielę Polonia 2008, której nie przeszkodziła nawet gra w osłabieniu od 47. minuty. Do przerwy Poloniści prowadzili 3:0 po dwóch golach Wiktora Karolaka i jednym Mikołaja Szymańskiego. Tuż po przerwie czerwoną kartką za faul taktyczny został ukarany Jakub Kowalski, a goście rzut wolny zamienili na gola. Grający w osłabieniu gospodarze wbili Rawii Rawicz jeszcze cztery gole, a do siatki trafiali Serhii Pankratov, Adrian Wojciechowski oraz dwukrotnie Adam Gołaszewski.

Polonia 2008: 1. liga wojewódzka B1, gr. 2
27 kwietnia 2025, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (stadion CSiR)
Polonia Środa Wielkopolska 7:1 (3:0) Rawia Rawicz
Wiktor Karolak 10, 39, Mikołaj Szymański 12, Serhii Pankratov 65, Adrian Wojciechowski 79, Adam Gołaszewski 85, 89 - Tomasz Pokładek 48

Polonia: 1. Mateusz Kubalak - 3. Jan Gałka, 4. Juliusz Gawlikowski, 6. Jakub Kowalski, 7. Mikołaj Szymański (55, 10. Serhii Pankratov), 9. Wiktor Karolak (55, 8. Bartosz Szwałek), 14. Oleksii Steblin (55, 2. Bartosz Idziaszek), 15. Wiktor Piechowiak, 19. Adrian Wojciechowski, 22. Antoni Storozum (64, 13. Adam Gołaszewski), 23. Antoni Sobczyński (70, 18. Alan Nowakowski). Trenerzy: Dawid Kierzek oraz Marcin Duchała.

czerwona kartka: Jakub Kowalski (47. minuta, Polonia, za faul taktyczny).

Najnowsze aktualności

  • 13.08.2022

    Akademia: Składy grup rozgrywek turniejowych

    Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował składy grup rozgrywek młodzieżowych, w których rywalizacja toczy się w formie turniejowej bez wyników i tabel. Swoich rywali poznali orlicy, żaki i skrzaty z roczników 2012-2017.

  • 12.08.2022

    Trzy punkty dla Polonii

    W meczu drugiej kolejki III ligi grupy drugiej piłkarze Polonii Środa Wielkopolska podejmowali na własnym boisku beniaminka rozgrywek Unię Solec Kujawski. Dla naszego zespołu była to doskonała okazja do zrehabilitowania się za porażkę z ubiegłego tygodnia w Szczecinie.

  • 12.08.2022

    Udane gry trampkarzy (2008/2009)

    Średzcy trampkarze starsi oraz młodsi rozegrali w środę i czwartek kolejne gry kontrolne przed nowym sezonem. Przedstawiciele rocznika 2008 pewnie wygrali w Gnieźnie z zespołem Mieszka aż 6:1. Rocznik 2009 wziął udział w trójmeczu, w którym zawodnicy pokazali się z dobrej strony, pokonując APN Knurów.

  • 11.08.2022

    Akademia: Zapowiedź weekendu (13-15 sierpnia)

    W długi sierpniowy weekend do gry przystąpią zespoły Polonii Środa Wielkopolska występujące w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej. W sezonie 2022/2023 na tym szczeblu reprezentować nas będą trzy zespoły: juniorzy młodsi B1 (2006/2007), trampkarze starsi (2008) oraz młodzicy młodsi (2011). Wszystkie trzy zespoły pierwsze swoje mecze rozegraja na boiskach rywali.

  • 10.08.2022

    Dwie gry młodzików (2010)

    Zawodnicy rocznika 2010 pod okiem trenerów Łukasza Żeglenia i Radosława Piotrowskiego rozegrali dwa mecze sparingowe z bardzo wymagającymi rywalami, przedstawicielami z sąsiednich lig wojewódzkich. W czwartek zespół rywalizował ze Stalą Niewiadów, a w piątek z Falubazem Zielona Góra.

  • 09.08.2022

    Beniaminek przyjedzie na Stadion Średzki

    Na dobre rozkręcają się już rozgrywki ligowe w zespołach seniorskich Polonii Środa. W ten weekend wszystkie trzy zespoły powalczą już o punkty. Dla pierwszego zespołu będzie to druga kolejka III ligi w której podejmą Unię Solec Kujawski. Z kolei zespół kobiet i rezerw zainaugurują zmagania ligowe. Kobiety udadzą się do Bielawy na mecz z Bielawianką, a drugi zespół Polonii Środa w sobotę podejmie Polanina Strzałkowo w ramach spotkania V ligi grupa 2.

  • 08.08.2022

    Grali najmłodsi (2012-2015)

    Poza reprezentantami piłki jedenastoosobowej swoje pierwsze mecze rozgrywały także najmłodsze grupy naszej akademii. Zawodnicy z roczników 2012, 2013, 2014 oraz 2015 rozegrali gry kontrolne oraz gry wewnętrzne, obfitujące w wiele bramek.

  • 08.08.2022

    Dwa zwycięstwa rezerw

    W sobotę 6 sierpnia drugi zespół Polonii Środa przygotowujący się do startu rozgrywek V ligi rozegrał dwa spotkania towarzyskie. Rywalami polonistów były zespoły Orlika Miłosław i Szturmu Junikowo.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.