23.03.2015
Wysoka porażka z KKS Kalisz (2001/02)W sobotnie popołudnie trampkarze młodsi Polonii rozegrali kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem był zespół KKS Kalisz.
Początek spotkania nie zapowiadał pogromu zespołu Polonii. Goście już w 4 minucie objęli prowadzenie po akcji z prawej strony boiska i strzale z 16 metrów nad wychodzącym bramkarzem Polonii. W 23 minucie pada druga bramka dla gości. Strata piłki przy wyprowadzaniu z prawej strony boiska – napastnik będąc sam na sam nie daję szans bramkarzowi Polonii. Minutę później Polonia mogła odpowiedzieć bramką, dwójkowa akcja Michalak – Lisiewicz kończy się niecelnym strzałem tego ostatniego. W 27 minucie KKS Kalisz zagrywa piłkę ze środka na prawą stronę za plecy obrońcy Polonii, następnie dogranie do środka i strzałem po ziemi goście zdobywają kolejną bramkę. Wynik 0:3. W 30 minucie meczu niefortunne wybicie piłki przez bramkarza Polonii pod nogi napastnika, ten wykorzystał prezent i zdobył 4 bramkę. Jeszcze przed przerwą goście zdobyli 5 bramkę po strzale z dystansu. Po przerwie obraz gry nie zmienił się przewagę posiadali goście, a Polonia wyprowadzała nieliczne kontrataki. W drugiej połowie goście zdobyli jeszcze 5 bramek, a Polonia nie potrafiła odpowiedzieć honorowym trafieniem. Mecz zakończył się sromotną porażką 0:10.
Polonia wystąpiła w składzie: F. Górski, D. Nyczak, J. Kiel, A. Wicher, G. Kozłowski, J. Grześkowiak, D. Lisiewicz, W. Piechota, B. Widera, M. Gościniak, F. Michalak, D. Mostowski, A. Białkowski, J. Tomczak, M. Skibiński.
Najnowsze aktualności
-
05.03.2024
Zwycięstwo juniorów z Phytopharmem (2008)
W niedzielę Poloniści z rocznika 2008 po raz drugi rywalizowali z drużyną seniorów. Tym razem naprzeciw stanęli zawodnicy B-klasowego Phytopharmu Klęka. Do przerwy mecz był wyrównany, lecz skuteczniejsi byli rywale, którzy na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej części rywalizacji nasz zespół zyskał sporą przewagę i aż siedmiokrotnie trafiał do siatki.
-
05.03.2024
DWA spotkania Polonii na żywo na You Tubie‼️‼️
DWA weekendowe spotkania zespołów Polonii Środa pokażemy na żywo na naszym kanale na You Tubie w najbliższy weekend. Nasz maraton transmisji zaczniemy w sobotę spotkaniem Orlen I ligi kobiet w którym polonistki zmierzą się w meczu na szczycie z Resovią Rzeszów. Z kolei w niedzielę pokażemy Wam spotkanie III ligi pomiędzy Polonią Środa a Wikędem Luzino. Wszystkie spotkania oczywiście z komentarzem
Już teraz zapraszamy przed ekrany. Linki do spotkań znajdziecie tutaj ⤵⤵⤵
-
04.03.2024
Udany mecz z Sucharami (2011)
W sobotę młodzicy starsi Polonii (rocznik 2011) udali się do Poznania, aby rozegrać mecz kontrolny z występującymi w lidze wojewódzkiej Sucharami Suchy Las. Pierwszy raz Poloniści grali po jedenastu, a mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 6:1.
-
04.03.2024
Porażka dziewczyn ze Sparks (Juniorki)
W sobotę Polonistki rozegrały mecz kontrolny, w którym trenerzy Kamil Kudła i Weronika Rychlewska mogli przyjrzeć się siedmiu zawodniczkom testowanym. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sparks Poznań 6:0.
-
04.03.2024
Sparing orlików w Buku (2013)
W sobotę zespół orlików starszych (rocznik 2013 II) rozegrał grę kontrolną na orliku w Buku, gdzie rywalizował z miejscową Patrią.
-
04.03.2024
Minimalna porażka z Trzynastką (2012)
W sobotę zespół młodzików młodszych (rocznik 2012) rozegrał mecz kontrolny na boisku hokejowym z Poznańską 13 Poznań. Ciekawe widowisko zakończyło się zwycięstwem gości 4:3. Bramki dla Polonii strzelili Gabriel Banaszak, Kyrylo Hrynov oraz Kiril Bezsmertnyi.
-
04.03.2024
Polonia Cup: UKS Śrem najlepszy w turnieju żaków (2016)
W niedzielę rozegrany został ostatni turniej z cyklu Polonia Cup 2024, tym razem w hali Kobra Arena rywalizował rocznik 2016. Po pełnej emocji rywalizacji złote medale trafiły do UKS Śrem, który w wielkim finale pokonał Polonię Środa Wielkopolska 2:1! W meczu o brązowy medal Canarinhos Skórzewo pokonali Polonię II. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Wojciech Kupś z drużyny triumfatora.
-
04.03.2024
Dziesięć bramek w Ząbkach
Drużyna Polonii Środa udanie rozpoczęła rundę wiosenną w Orlen I lidze kobiet. W pierwszym wiosennym meczu ligowym polonistki zainkasowały komplet punktów w pojedynku z Ząbkovią Ząbki.


























































