25.09.2016
Wysoka porażka w Zaniemyślu (2007)Nietypowo ponieważ w piątek drużyna Polonii II Środa w roczniku 2007 zagrała kolejny mecz ligowy. Tym razem rywalem był Kłos Zaniemyśl, na którego obiekcie obie drużyny walczyły o punkty.
Początek spotkania można uznać za wyrównany jednak z każdą kolejną minutą to Kłos stawał się lepszy na boisku. Gdyby nie dwa błędy indywidualne naszych zawodników do przerwy byłby remis jednak w końcówce rozkojarzenie dało o sobie znać i schodziliśmy do szatni z dwoma golami dla przeciwników.

Druga połowa to już tylko dominacja zespołu gospodarzy. Nasi zawodnicy nastawili się na kontry co przerodziło się w jednego gola dla naszej drużyny. Na listę strzelców wpisał się Jasio Mrugas. Niestety Kłos był zbyt mocny tego dnia i kolejne błędy defensywy wykorzystywał skrupulatnie. Ostatecznie przegrywamy 1-9.

Polonia wystąpiła w składzie: Jakub Bałwas, Damian Rauhut, Paweł Radojewski, Michał Muszyński, Jasio Mrugas, Jakub Cielusta, Wiktor Miśkiewicz, Aleksander Kmieciak, Maria Golec, Jakub Jóźwiak, Jakub Górski.
Najnowsze aktualności
-
02.11.2009
Pilne: z Dyskobolią zagramy w Środzie !!!
Klub Sportowy Polonia Środa Wielkopolska uprzejmie informuje, że na wniosek klubu Dyskobolia Grodzisk, mecz o mistrzostwo IV ligi gr. północnej pomiędzy Dyskobolią Grodzisk, a Polonią Środa odbędzie się w Środzie w sobotę 7 listopada o godz. 14.00.
-
31.10.2009
Wysokie zwycięstwo Polonii
W 13 kolejce czwartoligowych rozgrywek Polonia Środa w dniu dzisiejszym na własnych obiektach podejmowała drużynę Sparta Złotów . Spotkanie zakończyło się bezapelacyjnym zwycięstwem średzkiego zespołu , która pokonała rywala 6:0.
-
30.10.2009
Bolesław Spochacz razem ze średzką Polonią !
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bolesław Spochacz to kolejna firma, która postanowiła wspierać średzką piłkę.
-
28.10.2009
Historia średzkiej piłki cz. 2- lata 30- te
Przed tygodniem przedstawiliśmy Wam początki naszej Polonii sięgające 1919 roku. Ukazaliśmy pierwsze sukcesy piłkarzy, a także tworzenie się struktury organizacyjnej w latach 20-tych. W dzisiejszej części przedstawimy rywalizację największych średzkich drużyn i sukcesy średzkiej piłki w latach 30- tych.























































