OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

15.05.2017

Wysoka porażka w Klęce (2006)

Sobota 13 maja i godzina 13.00 okazała się bardzo zła dla chłopców i trenerów Polonii II z rocznika 2006. Porażka 0- 9 na boisku w Klęce była bolesna, gdyż nie wszyscy chłopcy zagrali z pełnym zaangażowaniem co w tym młodym wieku nie powinno się zdarzyć. 

Już w pierwszej minucie straciliśmy gola. Do przerwy było 0-5, a w drugiej połowie piłka wpadła 4 razy do naszej bramki. Nasz zespół pierwszy celny strzał oddał dopiero w końcówce meczu. Dwukrotnie uderzał Jakub Witczak, a Jeremi Zaganiaczyk trafił w słupek. Jedynym usprawiedliwieniem tej wysokiej porażki był bardzo późny powrót z wycieczki dzień wcześniej.

Polonia grała w składzie: Bartek Toboła, Wiktor Rubach, Oskar Górski, Jeremi Zaganiaczyk, Tomek Skrobich, Jakub Witczak, Staś Dębowski, Jakub Wichłacz, Michał Małecki, Marcel Pieszke, Gustaw Graf, Piotr Janas, Bartek Muczke.

Najnowsze aktualności

  • 27.09.2025

    Remis z SKP Słupca

    W sobotnie przedpołudnie drugi zespół seniorów Polonii Środa podejmował na własnym boisku trzecią w tabeli drużynę SKP Słupca.

  • 26.09.2025

    Akademia: Zapowiedź (27/28.09.2025)

    Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniach 27/28 września 2025.

  • 24.09.2025

    Porażka w Jarocinie (2014)

    We wtorek zespół Polonii 2014 rozegrał mecz 1. ligi wojewódzkiej D2 z UKS APR Lampart Jarocin. W pierwszej połowie padło aż sześć bramek - Polonia trzy razy wychodziła na prowadzenie, ale gospodarze za każdym razem wyrównywali. W drugiej części spotkania padł tylko jeden gol i niestety strzelili go gospodarze i mecz zakończył się ich zwycięstwem.

  • 22.09.2025

    Transmisja zmagań pucharowych

    Zapraszamy Was na transmisję ze spotkania STS Puchar Polski  z Olimpią Grudziądz.

    Transmisja oczywiście z komentarzem

    Początek transmisji we wtorek 23 września o godzinie 18:50

     

    Realizacja transmisji:

    TV Com & Polonia TV

    Łukasz Szarzyński

  • 22.09.2025

    Akademia: Rozgrywki bezwynikowe WZPN (20/21.09.2025)

    Raport z rozgrywek bezwynikowych WZPN drużyn akademii w dniach 20/21 września 2025.

  • 22.09.2025

    Gol Błotnej na wagę punktu (Dziewczyny)

    Kolejne cenne doświadczenia zbierały w weekend nasze grupy żeńskie. Trampkarki rywalizowały w rozgrywkach młodzików, gdzie wywalczyły kolejny punkt dzięki bramce Wiktorii Błotnej. Nasz zespół zremisował 1:1 (0:1) z UKS APR Lampart Poznań/Dębiec. W niedzielę z kolei Polonistki rywalizowały w lidze juniorek, przegrywając u siebie 0:8 (0:3) z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski.

  • 22.09.2025

    Młodzicy bez punktów (2014)

    Miniony weekend nie okazał się szczęśliwy dla młodzików z rocznika 2014. Pierwszy zespół przegrał wyjazdowy mecz z Unią Swarzędz 2:8, a bramki dla naszej drużyny strzelili Bruno Gruszczyński oraz Aleksander Szymoniak. Polonia 2014 II rywalizowała u siebie z Avią Kamionki i przegrała 3:4 (1:1), a gola na wagę trzech punktów goście strzelili w piątej minucie doliczonego czasu gry. Gole dla Polonii strzelili Antoni Wicher, Vincenty Wysakowski oraz Leon Błaszczyk.

  • 22.09.2025

    Porażki młodzików (2013)

    Nie był to udany weekend dla naszych młodzików, którzy przegrali oba mecze ligowe. Pierwszy zespół na wyjeździe przegrał 2:7 (1:2) z Lechem Poznań, a bramki strzelali Leon Jacków i Jakub Przybyłek. Drugi zespół przegrał u siebie 0:7 (0:4) z Talentem Poznań.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.