18.11.2024
Wyrwany punkt w końcówce (2010)
W ostatnim meczu 1. ligi okręgowej trampkarzy C1 zespół Polonii 2010, który już wcześniej zagwarantował sobie zwycięstwo w rozgrywkach i awans do 2. ligi okręgowej, zremisował 3:3 (0:1) z Błękitnymi Owińska. Do 70. minuty Poloniści przegrywali 1:3, ale dzięki dwóm trafieniom z końcówki spotkania zdołali doprowadzić do wyrównania.
Polonia 2010: 1. liga okręgowa C1, gr. Poznań 1
16 listopada 2024, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (boisko CTP1)
Polonia II Środa Wielkopolska 3:3 (0:1) Błękitni Owińska
Artsiom Kisliakou 52, 70, Jan Marcinkowski 75 - Ksawery Wdowiak 3, 55, 62
Polonia: 1. Krzysztof Stefański - 2. Borys Kasprzak, 3. Filip Maćkowiak, 4. Stanisław Wieczorek, 5. Tymoteusz Wesołowski, 6. Aleksander Niemczewski, 7. Bartosz Nowicki, 8. Borys Buszewicz, 9. Jan Marcinkowski, 10. Adam Nadobnik, 11. Aleksy Stratyński. Grali także: 12. Wiktor Nossow - 13. Dawid Ebelewicz, 14. Jakub Dajerling, 15. Artsiom Kisliakou, 16. Fabian Nowaczyk, 17. Jakub Sobczak, 18. Filip Szubstarski. Trenerzy: Michał Furmańczyk oraz Marcin Grabowski.
Najnowsze aktualności
-
19.05.2012
Porażka rezerw w Książu Wlkp.
W sobotnie popołudnie 19 maja zespół rezerw udał się na kolejny mecz ligowy do Książa Wlkp. Po przecietnej pierwszej odsłonie oraz bardzo dobrej drugiej nasz zespół uległ miejsowej Pogoni 3:2, przegrywając do przerwy 3:1. Bramki dla Polonii zdobyli w 5 minucie debiutant Maciej Polody oraz w 53 minucie Dominik Baziór. W zespole rezerw zadebiutowało w meczu kilku nowych zawodników, w tym dwóch graczy z juniorów młodszych, którzy zaliczyli bardzo dobre zawody.
-
19.05.2012
Minimalna przegrana młodzików
W sobotę 19 maja na boisku w Środzie Wlkp. zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie mistrzowskie. Tym razem nasi zawodnicy wystąpili jako goście prtzeciwko drużynie Warty Poznań. Po bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniu Poloniści przegrali mecz 2:1 (1:0).























































