18.11.2024
Wyrwany punkt w końcówce (2010)
W ostatnim meczu 1. ligi okręgowej trampkarzy C1 zespół Polonii 2010, który już wcześniej zagwarantował sobie zwycięstwo w rozgrywkach i awans do 2. ligi okręgowej, zremisował 3:3 (0:1) z Błękitnymi Owińska. Do 70. minuty Poloniści przegrywali 1:3, ale dzięki dwóm trafieniom z końcówki spotkania zdołali doprowadzić do wyrównania.
Polonia 2010: 1. liga okręgowa C1, gr. Poznań 1
16 listopada 2024, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (boisko CTP1)
Polonia II Środa Wielkopolska 3:3 (0:1) Błękitni Owińska
Artsiom Kisliakou 52, 70, Jan Marcinkowski 75 - Ksawery Wdowiak 3, 55, 62
Polonia: 1. Krzysztof Stefański - 2. Borys Kasprzak, 3. Filip Maćkowiak, 4. Stanisław Wieczorek, 5. Tymoteusz Wesołowski, 6. Aleksander Niemczewski, 7. Bartosz Nowicki, 8. Borys Buszewicz, 9. Jan Marcinkowski, 10. Adam Nadobnik, 11. Aleksy Stratyński. Grali także: 12. Wiktor Nossow - 13. Dawid Ebelewicz, 14. Jakub Dajerling, 15. Artsiom Kisliakou, 16. Fabian Nowaczyk, 17. Jakub Sobczak, 18. Filip Szubstarski. Trenerzy: Michał Furmańczyk oraz Marcin Grabowski.
Najnowsze aktualności
-
12.06.2012
Młodzicy zostali vi-ce mistrzami okręgu
W niedzielę 10 czerwca zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej. Tym razem na boisko w Środzie zawitała drużyna Polonii Chodzież. Po ciekawym meczu nasi zawodnicy zasłużenie pokonali gości 4:2. Tym samym Poloniści zrewanżowali się rywalom za porażkę 2:4 w Chodzieży. Zwycięstwo to także zapewniło naszym młodym graczom zajęcie na koniec rozgrywek II miejsca w tabeli w grupie mistrzowskiej, a tym samym zdobycie vi-ce mistrzostwa okręgu młodzików D-2, mimo iż do rozegrania został jeszcze jeden zaległy mecz z Błękitnymi Owińska.























































