OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

24.03.2012

Wyniki spotkań 18 kolejki III ligi

Wyniki sobotnich spotkań 18 kolejki III ligii:

Lech Rypin - Sokół Kleczew 3 : 1 (2:1)

Bramki: 21`, 32` Bojas, 61` Grube – 19` Jankowiak


Sparta Brodnica - Unia Swarzędz 0 : 3 (0:2)

Bramki: 18` Gołembowski,  44`  Sobkowiak, 82` Lebioda

 

Unia Janikowo - GKS Dopiewo 0 : 2 (0:2)

Bramki: 2` Budzyń, 27` Chmielecki

 

Wda Świecie - Cuiavia Inowrocław 2 : 2 (1:0)

Bramki: 27`, 64` Brzeziński – 82` Raszka, 94` Modracki

 

Notecianka Pakość - Piast Kobylin 0 : 2 (0:0)

Bramki: 65` Kaźmierczak, 88` Rojek

 

Górnik Konin - Chemik Bydgoszcz 3 : 0 (wo)

 

Polonia Leszno - Polonia Środa 0:1 (0:0)

Bramka: 82` Duchała


Victoria Koronowo - Lubusznin Trzcianka 1:2 (0:0)

Bramki: 50` Kaniecki (k) - 58` Wawszczak, 61` Feciuch

Najnowsze aktualności

  • 29.09.2025

    Zwycięstwo z Kotwicą (2009)

    Polonia 2009 w sobotę wywalczyła trzy punkty w wyjazdowym starciu z Kotwicą Kórnik. Nasz zespół szybko wyszedł na dwubramkowe prowadzenie po trafieniach Franciszka Błaszyka i Adama Gołaszewskiego, ale przed przerwą gospodarze doprowadzili do wyrównania. W 63. minucie Sergiej Kaszyński dal ponowne prowadzenie, ale i tym razem Kotwica wyrównała. Decydujący gol padł w 86. minucie, a jego autorem był znów Sergiej Kaszyński, który na boisku pojawił się w 60. minucie i dwoma trafieniami zapewnił Polonii trzy punkty.

  • 29.09.2025

    Klasa A: Kolejna porażka trójki

    W niedzielę kolejną porażkę poniósł trzeci zespół Polonii. W meczu klasy A podopieczni Łukasza Kaczałki przegrali na własnym boisku 2:4 (1:2) z rezerwami Wiary Lecha Poznań. Bramki dla średzkiego zespołu strzelili Piotr Kamiński oraz Serhii Pankratov.

  • 29.09.2025

    CLJ WU-16: Zwycięstwo z Lechem! (Juniorki)

    Juniorki Polonii Środa po raz kolejny sprawiły piękną niespodziankę, wygrywając 2:1 (1:0) wyjazdowy mecz Centralnej Ligi Juniorek U-16 z Lechem Poznań! Nasz zespół wyszedl na prowadzenie po trafieniu Zofii Ambroży w pierwszej połowie. Zawodniczki Lecha wyrównały w drugiej połowie, ale ostatnie słowo należało do Polonii, a gola na wagę trzech punktów strzeliła Blanka Olejnik.

    W niedzielę nasze młode zawodniczki rywalizowały też w ramach 4. ligi kobiet. Choć do zespół Olympique Poznań wyszedł na prowadzenie po trafieniu samobójczym to później strzelała już tylko Polonia. Do remisu doprowadziła Patrycja Kuźma, a na prowadzenie nasz zespół wyprowadziła Oliwia Pietroń pokonując bramkarkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Wynik spotkania ustaliła Weronika Jacków.

  • 29.09.2025

    Akademia: Raport ligowy (27/28.09.2025)

    Komplet wyników meczów ligowych drużyn akademii w dniach 27/28 września 2025.

  • 27.09.2025

    Remis z SKP Słupca

    W sobotnie przedpołudnie drugi zespół seniorów Polonii Środa podejmował na własnym boisku trzecią w tabeli drużynę SKP Słupca.

  • 26.09.2025

    Weekendowe transmisje PoloniaTV

    Zapraszamy Was na kolejne transmisje spotkań zespołów Polonii Środa które zrealizujemy w ten weekend. 
    Transmisje oczywiście z komentarzem Łukasza Szarzyńskiego.

  • 26.09.2025

    Akademia: Zapowiedź (27/28.09.2025)

    Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniach 27/28 września 2025.

  • 24.09.2025

    W niedzielę wracają zmagania ligowe

    W najbliższą niedzielę piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem ich rywalem będzie trzecioligowy Zawisza Bydgoszcz – jeden z głównych kandydatów do awansu w tym sezonie do drugiej ligi.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.