09.08.2012
Wyjazd kibiców do OstrowaJuż w najbliższą sobotę piłkarze Polonii Środa zainaugurują rozgrywki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Nasza drużyna wyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego by zmierzyć się tam z beniaminkiem Ostrovią 1909.
Tradycyjnie jak na każdy mecz ligowy nasz Klub organizuje wyjazd autokarowy dla kibiców.
Zapisy prowadzone są w biurze klubu przy ulicy Sportowej do czwartku włącznie w godzinach 8:00-17:00.
Przy zapisie wymagane jest posiadanie przy sobie dowodu tożsamości lub legitymacji szkolnej i numeru PESEL.
Wyjazd planowany jest na godzinę 14:45, zbiórka piętnaście minut wcześniej przy stadionie OSiR. Początek meczu o godzinie 17:00.
Koszt wyjazdu wraz z biletem wstępu na stadion wynosi:
17 złotych z biletem normalnym 13 złotych z biletem ulgowym (kobiety, dzieci do lat 18 oraz osoby starsze)Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!
Najnowsze aktualności
-
16.05.2023
Intensywny weekend żaków (2014)
Intensywny weekend mają za sobą zawodnicy z rocznika 2014. W sobotę 13 maja rozegrali trójmecz w Poznaniu z zespołami Lecha Poznań i Varsovii Warszawa. Natomiast w niedzielę rozegrali mecz sparingowy w Luboniu z miejscową Szkołą Futbolu.
-
16.05.2023
Turniej ligowy przy Bułgarskiej (2013)
W niedzielny poranek podopieczni trenerów Radosława Falgiera i Łukasza Żeglenia rozegrali kolejny turniej ligowy orlików młodszych w ramach rozgrywek pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Podczas turnieju Poloniści rywalizowali z dwoma zespołami Lecha Poznań, LPFA Łubowo oraz Zjednoczonymi Września.
-
16.05.2023
Sparing z Meblorzem (2013)
Zespół orlików młodszych (2013 II) rozegrał w weekend mecz sparingowy ze swoimi rówieśnikami z Meblorza Swarzędz.
-
16.05.2023
Ligowo w Śremie (2012)
W niedzielę zespół orlików starszych (rocznik 2012) udał się do Śremu, aby rozegrać tam turniej ligowy Wielkopolskiego ZPN. Udział wzięły Warta Śrem, Polonia, dwa zespoły Kotwicy Kórnik, Avia Kamionki oraz Kłos Zaniemyśl.
-
15.05.2023
Porażka z Pogonią i remis z Medykiem (2010)
Intensywny weekend mają za sobą młodziczki Polonii, które w sobotę rozegrały mecz ligowy, a w sobotę były gospodyniami ligowego turnieju młodziczek. W starciu z liderem III ligi okręgowej młodzików młodszych, czyli Pogonią Książ Wielkopolski, Polonistki przegrały 0:3. W niedzielę podczas turnieju ligowego zremisowały 2:2 z Medykiem Konin i pokonały 4:0 AS Amber Kalisz.
-
15.05.2023
Przegrana z Lubońskim (2011)
Zespół młodzików młodszych Polonii Środa Wielkopolska przegrał 0:6 (0:4) w meczu 8. kolejki II ligi okręgowej z Lubońskim Klubem Sportowym.
-
15.05.2023
Zwycięstwo z Kotwicą (2010)
W meczu 5. kolejki III ligi okręgowej młodzików starszych Polonia III Środa Wielkopolska wygrała 2:1 (2:0) z drugim zespołem Kotwicy Kórnik. Na półmetku rozgrywek nasza drużyna zajmuje drugie miejsce w tabeli rozgrywek ze stratą jednego punktu do Avii Kamionki.
-
15.05.2023
Remis z Trzynastką (2010)
W meczu I ligi wojewódzkiej młodzików starszych (rocznik 2010) Polonia Środa Wielkopolska zremisowała 1:1 (0:1) z Poznańską Trzynastką. Rywale szybko, bo już w 3. minucie, objęli prowadzenie. Do wyrównania na początku drugiej połowy doprowadził Łukasz Miszkiewicz, ustalając jednocześnie wynik meczu.
W meczu II ligi okręgowej Polonia musiała uznać wyższość Victorii Września, przegrywając z liderem tabeli 0:4 (0:2).
























































