06.11.2017
Wygrana ze SF Marcina Drajera (2006)W sobotę 04.11.2017 o godz. 10.00. na boisku w Poznaniu pierwsza drużyna młodzika młodszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Młodzika D2 z zespołem SF Marcina Drajera. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Polonii Środa 3-0. Bramki zdobyli: Rauhut Szymon - 1, Hładyszewski Paweł - 1, Kusza Jędrzej - 1.
Zespół SF Marcina Drajera to beniaminek I ligi składający się z chłopców bardzo dobrze wyszkolonych technicznie. Poloniści zaczęli mecz rozluźnieni i rozkojarzeni co przekładało się na chaos na boisku. Z minuty na minutę zespół zaczął grać lepiej czego efektem było zdobycie dwóch bramek które zdobyli: Paweł Hładyszewski i Jędrzej Kusza. Pierwsza Połowa zakończyła się prowadzeniem Polonii Środa 2-0.
Druga połowa to dobra gra polonistów od samego początku. Wiele ciekawych akcji, jedną z nich zdobyciem bramki dla Polonii Szymon Rauhut i ustalił wynik 3-0 dla Polonii Środa.
Kolejne spotkanie Polonia Środa I rozegra 11.11.2017 o godz. 10.00 na boisku w Środzie Wlkp. ul. Sportowej gdzie rywalem będzie zespół SF Luboń. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingu.
Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Kusza J, Płonka J, Kruk K, Witczak J, Oboda O(k), Rauhut Sz, Wawroski J, Wójkiewicz J, Manicki K, Hładyszewski P, Łoda J, Dębowski S, Górski O, Janas P, Scheffler Sz, Tomaszewski S.
Najnowsze aktualności
-
18.08.2014
Treningi dodatkowe
Informujemy że następnego tygodnia tj. 19.08.2014 wznowione zostaną treningi dla wyróżniających się zawodników i bramkarzy drużyn młodzieżowych naszego klubu.
-
17.08.2014
Pewne zwycięstwo rezerw
W niedziele na górnym boisku Centrum Treningowego Polonii rezerwy naszego klubu rozegrały ostatni już tego lata mecz towarzyski. Tym razem ich rywalem był zespół z B klasy Avia Kamionki.
-
17.08.2014
Cz. Owczarek: Nie było to porywające widowisko
Zapraszamy do lektury wywiadu z trenerem Polonii Czesławem Owczarkiem przeprowadzonego tuż po wygranym 1:0 spotkaniu z Tarnovią Tarnowo Podgórne.
-
17.08.2014
Wysokie zwycięstwo juniorów
16 sierpnia meczem na własnym boisku juniorzy młodsi Polonii zainaugurowali rozgrywki ligowe w wielkopolskiej lidze juniorów. Pierwszym przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Nielby Wągrowiec.





















































