OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

23.05.2022

Wygrana z Płomieniem

Można powiedzieć , że mecz toczył się do jednej bramki , bo po pierwszych czterdziestu pięciu minutach było już  6 : 0.  W drugiej połowie zawodnikom Płomienia udało się parokrotnie zagrozić naszej bramce ale i tak nasi piłkarze dołożyli jeszcze trzy celne trafienia. Niebywałą skutecznością popisał się w tym spotkaniu J. Drame , który aż pięciokrotnie pokonał bramkarza z Nekli. Dwie bramki zapisał na swoim koncie K. Pawlak, a po jednej K. Kaźmierczak i P. Mandrysz.

W następnej kolejce czeka polonistów o wiele trudniejsze zadanie do wykonania, bowiem zmierzą się na wyjeździe z goniącym ich w tabeli zespołem LZS Cielcza. Wszystkich kibiców zapraszamy 28 maja na godz. 17.00 do Cielczy, aby swoją obecnością i  dopingiem wesprzeć nasz zespół.

Z Cielczą zagrali: P. Frąckowiak, K. Kaźmierczak, K. Milachowski, M. Łoniewski, M. Stolecki, H. Walerjańczyk, F. Łasocha, P. Mandrysz, K. Pawlak ( S. Budnik -  S. Rożek ), J. Giełda, J. Drame.

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.