OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

26.07.2015

Wstępny terminarz A klasy

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował wstępny terminarz rozgrywek A klasy grupy 1 w której w sezonie 2015/16 będzie występował drugi zespół Polonii Środa. rozgrywki wystartują 22 sierpnia a potrwają do 14 listopada. W tym czasie zespoły rozegrają trzynaście kolejek.

W pierwszym spotkaniu ligowym podopieczni Mariusza Bekasa zagrają na własnym boisku z KS 1922 Łopuchowo. Rundę jesienną zakończą 14 listopada wyjazdowym spotkaniem z Liderem Swarzędz. Po za tymi dwoma zespołami w sezonie 2015/16 w A klasie grupa 1 zagrają jeszcze: Zawisza Dolska, Clescevia Kleszczewo, Maratończyk Brzeźno, Czarni Czerniejewo, Przemysław Poznań, Jurand Koziegłowy, Pogoń Książ Wlkp., Phytopharm Klęka, Lotnik Poznań, Orkan Jarosławiec i Stelle Luboń.

Terminarz meczy Polonii Środa w rundzie jesiennej sezonu 2015/16 wygląda następująco:

22 sierpnia

Polonia II Środa Wlkp. – KS 1999 Łopuchowo

29 sierpnia

Jurand Koziegłowy – Polonia II Środa Wlkp.

5 września

Polonia II Środa Wlkp. – Czarni Czerniejewo

12 września

Zawisza Dolsk – Polonia II Środa Wlkp.

19 września

Polonia II Środa Wlkp. – Maratończyk Brzeźno

26 września

Przemysław Poznań – Polonia II Środa Wlkp.

3 październik

Polonia II Środa Wlkp. – Clescevia Kleszczewo

10 październik

Polonia II Środa Wlkp. – Pogoń Książ Wlkp.

17 październik

Phytopharm Klęka – Polonia II Środa Wlkp.

24 październik

Orkan Jarosławiec – Polonia II Środa Wlkp.

7 listopad

Stella Luboń – Polonia II Środa Wlkp.

11 listopada

Polonia II Środa Wlkp. – Lotnik Poznań

14 listopada

Lider Swarzędz – Polonia II Środa Wlkp.

Najnowsze aktualności

  • 29.06.2023

    Polonia 2006: Podsumowanie wiosny 2023

    Juniorzy młodsi Polonii Środa Wielkopolska rywalizowali w południowej grupie ligi wojewódzkiej. Runda wiosenna nie była tak samo udana jak jesienna, ale mimo to zespół pokazał się z dobrej strony. Zmagania ligowe drużyna zakończyła na 4. miejscu w ligowej tabeli ze stratą trzech punktów wicemistrza ligi. Bezkonkurencyjny okazał się GES Poznań, który wygrał wszystkie mecze i po barażach awansował do Centralnej Ligi Juniorów U17.

    Kilku zawodników z zespołu Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka miało wiosną okazję rywalizować również w V-ligowym zespole seniorskim Polonii. Od początku rundy z seniorami rywalizowali Jakub Wawroski i Kacper Manicki, a następnie w ich ślady poszli m.in. Kacper Kruk, Jakub Płonka, Michał Bańkowski, czy Kuba Jankowski.

    Zawodnicy, którzy tworzyli ten zespół, w sezonie 2023/2024 będą rywalizować w kategorii junior z rocznikiem 2005.

  • 28.06.2023

    Zakończyli sezon grą z rodzicami (2010)

    W sobotę zespół młodzików starszych zakończył sezon 2022/2023. Zawodnicy drużyny, która wywalczyła awans do II ligi okręgowej w ramach zakończenia zagrali mecz przeciwko swoim rodzicom, a po jego zakończeniu wspólnie podsumowali miniony sezon.

  • 28.06.2023

    Polonia zagrała w Memoriale Ciszewicza (2010)

    Na zakończenie piłkarskiego sezonu zespół młodzików starszych udał się do Dolska, aby wziąć udział w IV Memoriale Ryszarda Ciszewicza. Trenerzy wystawili dwa zespoły, które w fazie grupowej zajęły trzecie miejsce i trafiły do Ligi Europy. Poloniści wygrali swoje mecze półfinałowe i w finale zmierzyli się w bratobójczym pojedynku, rozstrzygniętym dopiero w serii rzutów karnych.

  • 28.06.2023

    Orlicy zakończyli sezon (2012)

    W piątek 23 czerwca sezon zakończyli orlicy starsi z drugiej grupy treningowej. Młodzi Poloniści w ramach podsumowania i zakończenia sezonu 2022/2023 udali się do parku trampolin Jump w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Berwińskiego. Po krótkiej rozmowie i podsumowaniu zawodnicy spędzili czas na wspólnych zabawach i ewolucjach na trampolinach oraz mogli sprawdzić swój refleks na znajdujących się w budynku urządzeniach.

  • 27.06.2023

    Podsumowanie sezonu akademii

    Drużyny akademii Polonii Środa Wielkopolska zakończyły bogaty w sukcesy sezon piłkarski 2022/2023. Nasze zespoły brały udział w 12 rozgrywkach ligowych w kategoriach junior trampkarz i młodzik.

    Wszystkie zespoły rywalizujące w ligach wojewódzkich oraz trampkarze starsi w Centralnej Lidze Juniorów wywalczyły utrzymanie w rozgrywkach. Ponadto Polonia III 2010 awansowała do II ligi okręgowej.

    Wkrótce opublikujemy szczegółowe podsumowania każdej grupy treningowej.

  • 27.06.2023

    Orlicy podsumowali sezon (2013)

    W ubiegłym tygodniu trenerzy Maciej Sikorski i Maciej Bartkowiak wraz z zespołem orlików młodszych (rocznik 2013) podsumowali mijający sezon piłkarski 2022/2023 w salce VIP średzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  • 27.06.2023

    Mecz dzieci z rodzicami (2013)

    W miniony czwartek zawodnicy z zespołu orlików młodszych (rocznik 2013) rozegrali na orliku przy ulicy Lipowej mecz - dzieci kontra rodzice w ramach zakończenia piłkarskiego sezonu 2022/2023!

  • 26.06.2023

    Wysoka porażka w ostatniej kolejce (2011)

    Nie udał się ostatni mecz Polonistom z rocznika 2011, którzy przegrali aż 1:10 (0:2) z triumfatorem rozgrywek, niepokonaną Unią Swarzędz. Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił Jan Marciniak. Niestety podopieczni Kamila Kudły i Kornela Ladrowskiego nie utrzymali miejsca na podium i zakończyli sezon na czwartym miejscu.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.