OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

03.07.2017

Wstępny skład III ligi

Znany jest już wstępny skład zespołów które zagrają w III lidze grupa 2 w sezonie 2017/18. Tak jak w zeszłym sezonie liczyć będzie ona 18 zespołów, wśród których jest średzka Polonia.

Jak na pewno wszyscy kibice pamiętają po sezonie z trzecioligowymi rozgrywkami z naszej grupy pożegnały się drużyny Chemika Bydgoszczy, Pogoni Lębork, Vinety Wolin, Leśnika Manowo i Gwardii Koszalin.  Ten ostatni zespół uzyskał awans i w nowym sezonie rywalizować będzie w II lidze.

Po spadku z II ligi z kolei w gronie trzecioligowców znalazł się zespół Kotwicy Kołobrzeg. Awans z IV ligi do III ligi zanotowały zespoły Centry Ostrów Wlkp., Wierzycy Pelplin, Unii Solec Kujawski oraz Energetyka Gryfin.

Tym samym obecny skład rozgrywek III ligi gr. 2wygląda następująco:

1. Bałtyk Gdynia

2. Centra Ostrów Wielkopolski

3. Elana Toruń

4. Energetyk Gryfino

5. GKS Przodkowo

6. Górnik Konin

7. Jarota Jarocin

8. KKS Kalisz

9. KS Chwaszczyno

10. Kotwica Kołobrzeg

11. Lech II Poznań

12. Polonia Środa Wielkopolska

13. Pogoń II Szczecin

14. Sokół Kleczew

15. Świt Szczecin

16. Unia Solec Kujawski

17. Wda Świecie

18. Wierzyca Pelplin

Najnowsze aktualności

  • 03.08.2025

    Juniorzy odpadają z pucharu

    W niedzielny wieczór zespół juniorów Polonii Środa rozegrał spotkanie pierwszej rundy okręgowego Pucharu Polski na szczeblu poznańskim. Rywalem podopiecznych Marcina Łopusińskiego był Pelikan Niechanowo.

  • 01.08.2025

    Polonia z dotacją MSiT na rok 2025!

    Klub Sportowy Polonia otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na rok 2025.

  • 31.07.2025

    Transmisja meczu z Błękitnymi

    Zapraszamy Was na transmisję spotkania z Błękitnymi Stargard które odbędzie się w piątek 1 sierpnia o godzinie 19:00 na Nowym Stadionie Średzkim. Transmisja oczywiście z komentarzem.

    Startujemy o 18:50.

  • 28.07.2025

    Start sezonu w Środzie Wlkp.

    Nowy sezon III ligi, grupa 2, rusza z przytupem! Już w piątek, 1 sierpnia o godzinie 19:00 na Nowym Stadionie Średzkim odbędzie się absolutny hit inauguracyjnej kolejki – Polonia Środa Wielkopolska zmierzy się z czołowym zespołem ubiegłego sezonu – Błękitnymi Stargard. Co ważne – wstęp na to spotkanie jest BEZPŁATNY, a emocji na pewno nie zabraknie!

  • 27.07.2025

    Ostatnie szlify przed startem ligi

    W piątek 25 lipca piłkarze Polonii Środa rozegrali ostatnie dwa sparingi przed startem sezonu 2025/26. Sztab szkoleniowy Polonii Środa podzielił zespół na dwie jedenastki tak żeby każdy zawodnik zagrał pełne 90 minut. Rywalami średzkiego zespołu były trzecioligowe rezerwy Miedzi Legnica i beniaminek trzeciej ligi Lipno Stęszew.

  • 23.07.2025

    Rozmarynowski szkolił się z Janem Urbanem

    W dniach 21–22 lipca 2025 roku w Łodzi odbyła się Ogólnopolska Konferencja Trenerów z licencją UEFA Pro, w której udział wziął także szkoleniowiec Polonii Środa Wielkopolska Maciej Rozmarynowski.

  • 19.07.2025

    Beniaminek ze Stargardu ograny

    Drugi sobotni sparing poloniści rozegrali w Stargardzie a ich rywalem był beniaminek rozgrywek trzecioligowych, zespół prowadzony przez byłego szkoleniowca Polonii Środa Krzysztofa Kapuścińskiego – Kluczevia Stargard.

  • 19.07.2025

    Porażka z rezerwami Pogoni

    W sobotę 19 lipca piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrali kolejne dwa spotkania towarzyskie. Tym razem sztab szkoleniowy podzielił zespół na dwie ekipy tak żeby każdy  z zawodników zagrał pełne 90 minut. W pierwszym meczy podopieczni Macieja Rozmarynowskiego w Szczecinie zmierzyli się z drugim zespołem Pogoni.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.