28.11.2011
Wstępny plan sparingów PoloniiZnany jest już wstępny plan przygotowań Polonii Środa do rundy rewanżowej III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
W okresie przygotowawczym średzianie rozegrają dziesięć spotkań kontrolnych oraz wyjadą na obóz do Niechorza.
20-28 stycznia – obóz w Niechorzu
21 stycznia - Elana Toruń - II liga (Niechorze)
4 lutego – Calisia Kalisz – II liga (Jarocin, g. 12:00)
8 lutego – Błękitni Owińska – IV liga (Poznań, Cytadela)
11 lutego – Obra Kościan - IV liga
15 lutego - Warta Poznań - I liga
18 lutego – Jarota Jarocin – II liga (Jarocin)
22 lutego - Luboński FC - IV liga
25 lutego – SKP Słupca – IV liga (Poznań, Cytadela, g. 14:00)
29 lutego – Grom Plewiska – IV liga (Poznań, Cytadela, g. 17:00)
10 marca – Płomyk Koźminiec – IV liga
17 marca – Grom Plewiska – Puchar Polski
24 marca – start III ligi
Najnowsze aktualności
-
21.11.2023
Zakończyli remisem z Sucharami (2010)
W zaległym meczu I ligi wojewódzkiej C2, kończącym jesienne rozgrywki, Polonia Środa Wielkopolska 2010 zremisowała 2:2 (1:2) z Sucharami Suchy Las. Obie bramki dla naszego zespołu strzelił Nikodem Odwrot. Polonia zakończyła rozgrywki na drugim miejscu, za plecami Warty Poznań.
-
20.11.2023
CLJ U-15: Zwycięstwo na zakończenie (2009)
W niedzielę w ostatniej kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-15 Polonia odniosła swoje pierwsze zwycięstwo! Podopieczni Jakuba Budycha i Mateusza Zawalskiego na wyjeździe pokonali 2:1 (1:0) Pogoń Szczecin 2010. Tym zwycięstwem nasz zespół pożegnał się z CLJ, którą zakończył na 7. miejscu. Bramki na wagę trzech punktów strzelili Franciszek Błaszyk oraz Antoni Staszak.
-
20.11.2023
Akademia: Raport z rozgrywek (18/19.11.2023)
Komplet punktów zainkasowali młodzicy młodsi (2012) po wyjazdowym zwycięstwie 3:1 z Zawiszą Dolsk. Remisami zakończyły się oba domowe mecze Polonii. Trampkarze młodsi zremisowali na zakończenie rozgrywek z Sucharami Suchy Las 2:2, zaś mecz młodzików starszych z Zawiszą Dolsk zakończył się remisem 4:4.
Zespół trampkarzy starszych 2009 w sobotę wziął udział w eliminacjach halowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Złotowie. Polonia wygrała wszystkie swoje mecze i zakwalifikowała się do dalszego etapu! W niedzielę w ostatniej kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-15 Polonia odniosła swoje pierwsze zwycięstwo! Podopieczni Jakuba Budycha i Mateusza Zawalskiego na wyjeździe pokonali 2:1 Pogoń Szczecin 2010. Tym zwycięstwem nasz zespół pożegnał się z CLJ, którą zakończył na 7. miejscu. Bramki na wagę trzech punktów strzelili dzisiaj Franciszek Błaszyk oraz Antoni Staszak.
-
19.11.2023
Remis w śniegu
W niedzielny poranek drugi zespół Polonii Środa Wielkopolska rozegrał ostatnie domowe spotkanie w rundzie jesiennej. Rywalem polonistów był LKS Ślesin a spotkanie odbywało się w typowo zimowej scenerii przy intensywnie padającym śniegu.
-
18.11.2023
Lider pokonany
W sobotę 18 listopada piłkarze Polonii Środa Wielkopolska podejmowali na własnym boisku lidera trzecioligowych rozgrywek i jedyny do tej pory nie pokonany klub w naszej grupie trzeciej ligi – Świt Skolwin.
-
17.11.2023
Transmisja meczu ze Świtem
W sobotę 18 listopada podejmujemy na własnym boisku lidera trzecioligowych rozgrywek Świt Skolwin Szczecin. Z tego spotkania przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji o godzinie 12:45.
-
16.11.2023
Akademia: Zapowiedź weekendu (18/19.11.2023)
W weekend rozegranych zostanie ostatnich pięć meczów akademii w rundzie jesiennej sezonu 2023/2024.
W sobotę na gminnych boiskach w Topoli i Zielnikach zostaną rozegrane dwa spotkania. W zaległym meczu ligi wojewódzkiej Polonia 2010 zmierzy się z Sucharami Suchy Las o godzinie 10:00. O 13:00 Polonia 2011 zagra z MKS Trzemeszno. Dziewczyny oraz zespół młodzików młodszych 2012 zagrają na wyjazdach.
W niedzielę ostatni mecz w Centralnej Lidze Juniorów U-15 zagra Polonia 2009. W Szczecinie podopieczni Jakuba Budycha i Mateusza Zawalskiego stawią czoła Pogoni Szczecin 2010. Stawką meczu jest 7. miejsce w tabeli końcowej.
-
14.11.2023
Czwarte miejsce w Ustroniu Morskim (2008)
W dniach 10-12 listopada zespół juniorów Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2008) przebywał w Ustroniu Morskim, gdzie wziął udział w turnieju piłkarskim DoitPlay. Wzięło w nim udział sześć zespołów, które rywalizowały w systemie każdy z każdym. Najlepszym zespołem był ukraiński Szachtar Donieck, który przez cały turniej nie stracił żadnej bramki, natomiast Poloniści zajęli czwarte miejsce.


























































