30.05.2012
Wstępny plan przygotowańZnany jest już wstępny plan przygotowań pierwszego zespołu Polonii Środa Wielkopolska do rundy jesiennej III ligi sezonu 2011/2012.
Poloniści w miniony poniedziałek zakończyli treningi i przeszli na zasłużone urlopy. Do zajęć średzianie powrócą we wtorek, 3 lipca, kiedy to odbędą pierwszy trening na obiektach Centrum Treningowego „Polonia”.
Na własnych boiskach drużyna przygotowywać się będzie do 13 lipca, rozgrywając w tym czasie jeden mecz kontrolny. Dzień później średzianie wyjadą na obóz do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie przebywać będą przez siedem dni. Na miejscu nasi piłkarze będą mogli korzystać z sauny, gabinetów odnowy biologicznej oraz siłowni. Treningi natomiast przeprowadzane będą w oddalonej o niecałe dziesięć kilometrów Opalenicy. W czasie obozu zaplanowane są dwa mecze towarzyskie.
Resztę przygotowań Polonia spędzi w Środzie, rozgrywając prawdopodobnie kolejne dwa spotkania sparingowe.
Wstępny plan przygotowań:
3.07 – pierwszy trening
7.07 – I mecz towarzyski
14.07 – początek obozu w Grodzisku i Opalenicy
14/15.07 – II mecz towarzyski
17/18.07 – III mecz towarzyski
20.07 – koniec obozu
28.07 – IV mecz towarzyski
4.08 – V mecz towarzyski
11/12.08 – początek III ligi
Najnowsze aktualności
-
04.11.2012
Kibice wierzą w Polonię
Już dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają piętnasty w tym sezonie mecz ligowy. Przeciwnikiem polonistów będzie zajmujący sąsiad z tabeli Unia Roszak Solec Kujawski. Po zwycięstwach porażce w Kleczewie z Sokołem kibice liczą na rehabilitację.
-
04.11.2012
Relacja LIVE! Polonia - Unia
W dzisiejszym meczu 15. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzą się na własnym boisku z Unią Roszak Solec Kujawski.
-
03.11.2012
Zwycięstwo juniorów młodszych w Klęce
W ramach IX kolejki spotkań w dniu 3 listopada juniorzy młodsi Polonii Środa udali sie na mecz do Klęki. Podopieczni Roberta Halaburdy pewnie pokonali zespół Phytopharmu Klęka 6:1, prowadząc do przerwy 6:0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Adrian Olczyk i Artur Kaczmarek po 2 oraz Krystian Olczyk i Maciej Polody po 1. Juniorzy młodsi, którzy juz wcześniej zapewnili sobie awans do grupy mistrzowskiej są ciągle zespołem niepokonanym, bowiem na koncie naszych zawodników jest 8 zwycięstw i tylko jeden remis z I kolejki.
-
03.11.2012
Mecz z Maratończykiem w liczbach
Aż 37 strzałów oddali w dzisiejszym mecz piłkarze obu drużyn. Dwadzieścia raz uderzali poloniści, a siedemnaście goście. Polonia wykonywała także więcej rzutów rożnych i więcej razy bywała na pozycji spalonej. Ostatecznie mecz zakonczył się wygraną średzian 8:1.
-
03.11.2012
Siódma wygrana trampkarzy
Rewanżowe spotkanie z zespołem Orlika Miłosław poloniści rozegrali na boisku w Miłosławiu.
-
03.11.2012
Wyniki sobotnich meczów 13. kolejki klasy A
Dzisiaj rozegrano cztery spotkania 13. kolejki poznańskiej klasy A. Trzynastka nie była szczęśliwa dla Maratończyka Brzeźno, który uległ rezerwom naszej Polonii 1:8. Szczęśliwa okazała się natomiast dla Błękitnych Owińska, który wywalczyli swój pierwszy punkt w tym sezonie remisując bezbramkowo z GKS Gułtowy. Grad bramek - trzynaście - obejrzeli kibice w Poznaniu, gdzie Przemysław pokonał Czarnych Czerniejewo w hokejowym stosunku 8:5.
-
03.11.2012
Galeria: Polonia II Środa - Maratończyk Brzeźno
Dostępna jest już galeria zdjęć z dzisiejszego meczu rezerw Polonii Środa Wielkopolska z Maratończykiem Brzeźno. Poloniści w spotkaniu z trzecim zespołem klasy A spisali się wyśmienicie i rozgromili rywali 8:1.
-
03.11.2012
Pogrom w meczu na szczycie
W dzisiejszym meczu poznańskiej klasy A na boisku w Środzie spotkał się lider tabeli czyli rezerwy naszej Polonii z zajmującym trzecie miejsce Maratończykiem Brzeźno. Po 90. minutach gry zdecydowanie lepsi okazali się poloniści zwyciężając aż 8:1 (2:0).























































