05.05.2016
Wojciech Jasiak poprowadzi mecz z Lechem IIWojciech Jasiak z Krotoszyna poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie 26 kolejki III ligi w którym Polonia Środa zmierzy się we Wronkach z rezerwami ekstraklasowego Lecha Poznań. Na liniach asystować będą mu Waldemar Wandzelewski i Grzegorz Król. Sędzią technicznym będzie Paweł Haszek. Cała czwórka reprezentuje Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.
W tym sezonie sędzia ten prowadził do tej pory dziewięć spotkań w których pokazał 52 żółte kartki, dwie czerwone kartki i podyktował dwa rzuty karne. Będzie to pierwsze spotkanie zarówno Polonii jak i Lecha w tym sezonie prowadzone przez Wojciecha Jasiaka.
Pełna obsada 26 kolejki III ligi:
7 maj, sobota, godzina 11:00
Unia Swarzędz - Start Warlubie
Sędziowie: Łukasz Jasiak (Krotoszyn), Karol Krawczyński (Krotoszyn), Dawid Drygas (Krotoszyn)
7 maj, sobota, godzina 12:00
Lech II Poznań - Polonia Środa Wlkp.
Sędziowie: Wojciech Jasiak (Krotoszyn), Waldemar Wandelewski (Krotoszyn), Grzegorz Król (Koźmin Wlkp.)
Sędzia techniczny: Paweł Haszek (Krotoszyn)
7 maj, sobota, godzina 16:00
Nielba Wągrowiec - Jarota Hotel Jarocin
Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek), Rafał Borkiewicz (Włocławek), Jacek Kowalewski (Włocławek)
7 maj, sobota, godzina 17:00
Włókniarz 1925 Kalisz - Kujawianka Izbica Kujawska
Sędziowie: Tomasz Zieliński (Konin), Jerzy Szwaciński (Konin), Dariusz Balkowski (Konin)
Sędzia techniczny: Dawid Niedzielewski (Konin)
Sokół Kleczew - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Sędziowie: Maciej Lanckowski (Toruń), Karol Kobędza (Toruń), Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Centra Ostrów Wlkp. - Warta Poznań
Sędziowie: Piotr Łęgosz (Toruń), Dariusz Łęgosz (Lipno), Adrian Rybowicz (Lipno)
Wda Świecie - Sparta Brodnica
Sędziowie: Łukasz Zasada (Włocławek), Sebastian Szubski (Kowal), Rafał Jankowski (Włocławek)
8 maj, niedziela, godzina 15:00
Pelikan Niechanowo - Elana Toruń
Sędziowie: Maciej Martyniuk (Gruszczyn), Aleksander Guzik (Poznań), Mariusz Kaszkarot (Poznań)
Sędzia techniczny: Łukasz Oleszkiewicz (Poznań)
Najnowsze aktualności
-
13.06.2024
Polonia była gospodarzem turniejów (2015)
W sobotę 8 czerwca rocznik 2015 rozgrywał turnieje w ramach ostatniej kolejki rozgrywek Wielkopolskiego ZPN, które odbyły się na płycie głównej Stadionu Średzkiego.
-
13.06.2024
Turnieje orlików w Kamionkach i Środzie (2014)
W miniony weekend zespół orlików młodszych (rocznik 2014) rozegrał dwa turnieje ligowe. Najpierw w piątek 7 czerwca młodzi Poloniści wystąpili na turnieju w Kamionkach, a w niedzielę był gospodarzem turniejów, które rozegrano na płycie głównej Stadionu Średzkiego.
-
13.06.2024
Turniej orlików w Kórniku (2013)
W niedzielę zespół orlików starszych (rocznik 2013 II) wziął udział w przedostatnim turnieju rozgrywek bezwynikowych w Kórniku. Młodzi Poloniści rywalizowali z Kotwicą Kórnik, Orlikiem Miłosław oraz UKS-em Śrem.
-
12.06.2024
Skrobosiński wziął ślub
Piotr Skrobosiński wychowanek naszego klubu i zawodnik pierwszego zespołu seniorów w piątek 7 czerwca w kościele pw. św. Józefa w Środzie Wielkopolskiej zmienił stan cywilny. Jego wybranką została Erika Burchacka.
-
12.06.2024
Piętnaście goli na zakończenie (2012)
We wtorkowy wieczór drugi zespół młodzików młodszych (rocznik 2012) rozegrał ostatni mecz ligowy w sezonie 2023/2024. Młodzi Poloniści spisali się doskonale wygrywając aż 15:1 z Wartą II Śrem. Aż sześć bramek zdobył Nikodem Wolniewicz.
-
11.06.2024
Trampkarze wygrali z wiceliderem (2010)
W poniedziałek swój mecz I ligi okręgowej C2 rozegrała Polonia 2010 II. Nasz zespół sprawił niespodziankę w starciu z wiceliderem rozgrywek Kotwicą Kórnik wygrywając 4:3 (3:2). Spotkanie do końca trzymało w napięciu, ale to Poloniści okazali się skuteczniejsi o jedno trafienie.
-
11.06.2024
Wysoka porażka z Clescevią (Juniorki)
Zespół juniorek w sobotnim meczu III ligi okręgowej przegrał 1:8 (1:5) z wiceliderem rozgrywek - Clescevią Kleszczewo. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobyła Oliwia Stasiak.
-
11.06.2024
Wyjazdowa porażka z Wartą Poznań (2013)
Polonia 2013 w sobotę zmierzyła się z Wartą Poznań 2013 w meczu I ligi okręgowej młodzików D2. Choć to Poloniści strzelili pierwszego gola w spotkaniu to ostatecznie trzy punkty wywalczyli Zieloni. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 (2:1) dla Warty.




























































