06.04.2013
Wewnętrzny sparing orlików starszych z młodszymiW czwartkowe popołudnie doszło do starcia dwóch drużyn Naszej Polonii. Mecz ten miał na celu sprawdzenie umiejętności obu drużyn przed zbliżającymi się rozgrywkami. Po jednej stronie stanęli zawodnicy Orlika młodszego prowadzeni przez Mariusza Kułaka, natomiast po drugiej stronie podopieczni Marcina Lecieja czyli Orliki starsze.
Cały mecz toczył się na wyrównanym poziomie z przewagą piłkarzy Mariusza Kułaka, którzy wypracowywali sobie wiele akcji zespołowych, zakończonych często zdobyciem bramki. Spotkanie ostatecznie zostało wygrane kilku bramkową przewagą młodszej drużyny orlika. Dobrze to rotuje na zbliżającą się rundę wiosenną, rozgrywaną przez orlików młodszych w grupie mistrzowskiej, gdzie czekają na nich rywale o znanych nazwach m.in. Lech Poznań, Warta Poznań, Poznaniak Poznań.
Pogoda za oknem nie rozpieszcza i już dwie kolejki musiały być przesunięte na późniejszy termin, jednak trzecia kolejka zostanie rozegrana i drużyna orlika młodszego uda się w sobotę do Paczkowa gdzie zagrają swój pierwszy mecz ligowy z Liderem Swarzędz.
Wszystkich chętnych kibiców zapraszamy do Paczkowa w sobotę o godz 10.
Najnowsze aktualności
-
19.10.2009
Porażka po słabym występie juniorów
W niedzielne pochmurne przedpołudnie 18 października zespół juniorów starszych rozegrał kolejne spotkanie mistrzowskie. Tym razem do Środy zawitał beniaminek rozgrywek zespół Mieszka Gniezno. Gospodarze okazali się bardzo gościnni i swój ważny mecz przegrali 1:2.
-
19.10.2009
Podsumowanie XI kolejki- Polonia nadal wiceliderem
XI kolejka spotkań IV ligi gr. północnej nie przyniosła większych zmian w górnej części tabeli. Pierwsza trójka solidarnie wygrała swoje spotkania i zachowała status quo.
-
19.10.2009
Polonia II wraca na fotel lidera
Po tygodniu przerwy II drużyna Polonii prowadzona przez trenera Jacka Nowaczyka powraca na I miejsce w tabeli poznańskiej A- klasy gr. 1.
-
19.10.2009
Emocjonujący mecz- mamy pierwsze zwycięstwo !!!
W 11 kolejce WLJM drużyna Darka Dukarskiego podejmowała zespół Mieszka Gniezno. Mecz zapowiadał ciekawie. Jedna jak i druga drużyna potrzebuje punktów w walce o utrzymanie się w lidze. Przed tym meczem goście mieli na swoim koncie 9 punktów, natomiast Polonia tylko 2.
-
17.10.2009
Polonia pokonała Pogoń Lwówek
Dziś tj. 17 października , w pochmurne chłodne popołudnie na stadionie w Środzie Wlkp. drużyna seniorów z Polonii podejmował zespół Pogoń Lwówek . Spotkanie zakończyło się zwycięstwem średzian 3:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mikołaj Lasek (2) , Łukasz Przybyłek .






















































