06.04.2013
Wewnętrzny sparing orlików starszych z młodszymiW czwartkowe popołudnie doszło do starcia dwóch drużyn Naszej Polonii. Mecz ten miał na celu sprawdzenie umiejętności obu drużyn przed zbliżającymi się rozgrywkami. Po jednej stronie stanęli zawodnicy Orlika młodszego prowadzeni przez Mariusza Kułaka, natomiast po drugiej stronie podopieczni Marcina Lecieja czyli Orliki starsze.
Cały mecz toczył się na wyrównanym poziomie z przewagą piłkarzy Mariusza Kułaka, którzy wypracowywali sobie wiele akcji zespołowych, zakończonych często zdobyciem bramki. Spotkanie ostatecznie zostało wygrane kilku bramkową przewagą młodszej drużyny orlika. Dobrze to rotuje na zbliżającą się rundę wiosenną, rozgrywaną przez orlików młodszych w grupie mistrzowskiej, gdzie czekają na nich rywale o znanych nazwach m.in. Lech Poznań, Warta Poznań, Poznaniak Poznań.
Pogoda za oknem nie rozpieszcza i już dwie kolejki musiały być przesunięte na późniejszy termin, jednak trzecia kolejka zostanie rozegrana i drużyna orlika młodszego uda się w sobotę do Paczkowa gdzie zagrają swój pierwszy mecz ligowy z Liderem Swarzędz.
Wszystkich chętnych kibiców zapraszamy do Paczkowa w sobotę o godz 10.
Najnowsze aktualności
-
31.10.2009
Walka o utrzymanie się w czołówce
Ostatnia ligowa kolejka bardzo wyrównała różnicę punktową dzielącą drużyny z czołówki tabeli. Przegrane Polonii w Luboniu, a także Leśnika w Komornikach spowodowały, że Nordenia awansowała na drugie miejsce, a pierwszą trójkę dzieli tylko jeden punkt.
-
25.10.2009
Trampkarze I wygrywają na zakończenie
Na swój ostatni mecz ligowy w tym roku Trampkarze I udali się do Gniezna. Pierwsze spotkanie między tymi drużynami zakończyło się pewnym zwycięstwem naszej drużyny 6:1, dlatego też nasi chłopcy jechali tam po pewne wydawałoby się 3 punkty.
-
26.10.2009
Podsumowanie XII kolejki
Ostatni weekend nie był najlepszy w wykonaniu naszej pierwszej drużyny. Mimo, że chłopacy nie zagrali najgorszego meczu musieli uznać wyższość Lubońskiego FC. Niestety proste i niewymuszone błędy w grze obronnej spowodowały, że poloniści wrócili do Środy bez punktów.
-
24.10.2009
Pechowa ostatnia minuta w Ostrowie
W sobotę 24 października w ramach 12 kolejki Wiwlkopolskiej Ligi Juniorów Starszych nasz zepół udał się na mecz do Ostrowa. Przy pochmurnej pogodzie oraz na bardzo grząski, zalanym boisku Poloniści zremisowali z gospodarzami Ostrovią Ostrów Wlkp. 2:2.






















































