16.06.2014
We wtorek zakończenie sezonuWe wtorek, 17 czerwca 2014r w restauracji Max Marina nad jeziorem średzkim odbędzie się zakończenie sezonu dla wszystkich drużyn naszego Klubu oraz sponsorów.
Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 18:00.
Serdecznie zapraszamy zawodników, trenerów jak i sponsorów do przybycia.
Najnowsze aktualności
-
16.01.2012
Zwycięstwo młodzików w turnieju w Kleszczewie
W sobotę 14 stycznia zespół młodzików wziął udział w Turnieju Halowej Piłki Nożnej BODO SPORT CUP 2012 w Kleszczewie. Nasi zawodnicy spisali się doskonale wygrywając całe zawody.





















































